انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 136 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-06-2014، 22:38)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ؟ cry girlcry girl

باز 4 تا آدم حسابی دیدی جو گرفتت =|antisirk

ولش کن چشمش خورده ب 4 تا مرغ داره بال بال می زنه
(04-06-2014، 22:38)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 22:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 22:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 22:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-06-2014، 22:30)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میزنم من و تو ._. :|||||

کع رهای هم جنس باز رو ببینی؟ .___.

(04-06-2014، 22:30)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا هرروز یه پسر ازم خوشش میاد
مخ زن شدم جدیدا
ولی عرفان اصن
نوچ نوچ نوچ
عرفان بگو به من نظر نداری
زود تند سریع-_-

ندارمggre
به رها توهیین نکن -_-

اره میبینم ._.

مشکلی هَ ؟ ._. -_- :||
تو دیگه دختر من نیستی!

چرا ؟ cry girlcry girl

مردم دختر دارن ماهم دختر داریم!
من یه مدت نمی تونم بیام ..
حالا مهم باشه یا نه ..

فعلا ..
(04-06-2014، 22:40)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چرا ؟ cry girlcry girl

ولش کن چشمش خورده ب 4 تا مرغ داره بال بال می زنه

اتفاقا اصلا بال بال نمی زنم شایعه می سازن ._.

ضعیف تر از من ندیدن ._.
(04-06-2014، 22:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادم آید که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم

همین طوری بی این شعرا کلی شایعه واسمون می سازن

شعرات سنگین باشه

مثه این

من زائر بهشت خراسانم از ازل
(04-06-2014، 22:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه مدت نمی تونم بیام ..
حالا مهم باشه یا نه ..

فعلا ..

ببینید منو پنهانی هم چک می کنهcry girl

چرا؟!
سایتای خبری ایران راجبه شاهینم از این چرتو پرتا نوشته بودن! >_<
تو باید باور کنی؟؟؟!!!! >_<
[/quote]

مگه تو باور نمی کنی O_O خاک تو سرت .__.
[/quote]

اقا من دارم به عرفان شک میکنم <_>
نکنه بسیجی؟! o_O
:O
(04-06-2014، 22:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتفاقا اصلا بال بال نمی زنم شایعه می سازن ._.

ضعیف تر از من ندیدن ._.

هر کی ندونه من یکی خوب می شناسمت تو ی ادم مظلومی ک بقیه اغفالت می کنن
بدرود

هرکی سپاس نده میندازنش تو روغن داغ درشم میبندن! هرکی هم بده میبرنش تو بهشت کنار روده شیر!
اهههههههههههم Dodgy