انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ملانی خواننده ایرانی هم قلابی از آب در اومد.. راست می گم خودت بیا ببین+ عکس واقعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملانی خواننده ایرانی هم قلابی از آب در اومد.. راست می گم خودت بیا ببین+ عکس واقعی 1

اینم خود ملانی تو فیسبوکش گفته(

قابل توجه دوستان عزیزم به دلیل مساءل شخصی بنده دوست ندارم چهره ی خودم رو فعلا نشون بدم  و داخل موزیک ویدیو ها هم از مدل استفاده میشه.
  لطفا توجه کنید که تنها فن پیج من این هستش که داخل موزیک ویدیو بارون بارید آدرس فن پیج رو زده.این نقاشی هم یکی از دوستان زحمت کشیده فرستاده.ممنون دوستتون دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملانی خواننده ایرانی هم قلابی از آب در اومد.. راست می گم خودت بیا ببین+ عکس واقعی 1
شایعستUndecidedUndecidedUndecidedخودم دیدمش با 2afm تابستون که دبی بودمSleepy
پـس بـخاطره همین خودشو نشون نمیداد !

من میدونستم که این دخترایی که میخونن ملانی نیستن !
ملانی بهار پرستاره نع این خانومی که عکسشو گذاشتین ..

ملانی تو هیچکدوم از اهنگایی که خونده .. نیست !

همشون مُدلن !
کلا شایعس (..)
اسـپـم هـآ پـآک شــُـد ..
تآپیـک رو تبـدیـل بـه گفتگـو آزآد نکنیــن ..
نمیـخوآد ثآبت کنـیـن کل کل بلدیــن ..
گـرچه اون جوآبآی خنده دآری ک شمـآ میدادین ....
ب خآطر مشکلاتتون تآپیکو بـه گفتگو آزآد تبدیـل نکنیـن ..
انقـد هـم اسپـم ندیـن ..
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489
صداش عالیه خداوکیلی
مـن ملآنـی رو از نزدیـک تو عروسـی دیدم ..
ب خدآ راس میگمـ ..
یه دفـه دی جی گفت : (حآلـآ خواننده ای کـه همتون دوسش دآرین،میاد روی سن) بعد ملآنـی اومد ..
بآدیگـاردشم کنارش بود نمیذاشت عکـس بگیره ..
اصلـا شبیه ایـن عکسآیی که بچـه هآ میذارن تو انجمن نی ..
اره همش شايعست
خودش سنش زياده تو كليپا هم مدل جاش ميارن
(06-06-2014، 13:30)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملانی بهار پرستاره نع این خانومی که عکسشو گذاشتین ..

ملانی تو هیچکدوم از اهنگایی که خونده .. نیست !

همشون مُدلن !
بـــلـــه ... خانوم بهاره پرستارم این شکلی نی :/ 
تو مدل بودن که شکی نیس ولی 
مدل ملانی تو بارون بارید خـــعـ ـلی زشته :| 

(05-06-2014، 19:11)mohadese iglesias نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شایعستUndecidedUndecidedUndecidedخودم دیدمش با 2afm تابستون که دبی بودمSleepy

خو عــیزم ... 
تو مُدله رو دیدی دیه ... 
:/
صفحه‌ها: 1 2 3