انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گودزیلا ها(خنده دارترین ها)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گودزیلا
دختر ده ساله رفته تو فیسبوک نوشته،من عاشق اثرات ویلیام شکسپیر،این نابغه بزرگ ادبی جهان هستم.
اون وقت من تا کلاس سوم دبیرستان فرق ج رو با ژ نمی دونستم تا اینکه معلم ادبیاتمون بهم گفت اینقدر نگو جاله :|
مسافرت
دیروز یکی از گودزیلاهای فامیل رفته بود مسافرت بهم زنگ زده میگه :

میشه بری ایمیل هامو چک کنی یه خبر مهم قرار بود بهم برسه

یه گوشی هم سفارش داده بودم ببین چی شده !

من وقتی همسن این بودم لواشکو با پوستش میخوردم مزه پیتزا بده …
شلوار
اومدم شلوارمو بپوشم دیدم خیسه
به داداش 4 سالم گفتم تو رو این آب ریختی؟ :|
میگه اولا سر من داد نزن

بعدشم، آب ریخت رو فرش با شلوار تو پاکش کردم!
تقلب
ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺗﻘﻠﺐ ﻋُﻤﺮﻡ، ﮐﻼﺱ ﺍﻭﻝ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ، ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺭﯾﺎﺿﯽ،
ﺛﻠﺚ ﺍﻭﻝ
- ﭘﯿﺲ ﭘﯿﺲ ۹ ﮐﺪﻭﻡ ﻋﺪﺩ ﺑﻮﺩ؟
- ﺟﻠﻮﯾﯽ :ﻫﻤﻮﻥ ﮐﻪ ﮐﻠﻪ ﺵ ﮔﺮﺩﻩ
- ﮔِﺮﺩﺍﻟﯿﺶ ﺳﻤﺖ ﭼﭙﻪ ﯾﺎ ﺭﺍﺳﺖ؟
- ﺟﻠﻮﯾﻢ :ﭼﭗ
- ﻣﻦ :ﭼﭗ ﮐُﺪﻭﻡ ﻃﺮﻓﻪ؟؟؟
- ﺟﻠﻮﯾﯿﻢ : O
- من :|
دخترباهوش
ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻡ که یه دخترِ 5ساله داره!
ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩن ﺧﻮنۀ ﻣﺎ،ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺩﺍﺷﺖ ﺗﻮ ﺣﯿﺎﻁ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩ
ﺍﯾﻨﻢ ﻫﻤﺶ ﺍﺯ ﻣﺤﺴﻨﺎﺕ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﮐﻪ :
ﭼﻘﺪﺭ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﺑﻠﺪﻩ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﯽ ﺑﺎﺑﺎﺷﻮ ﻣﯿﺰﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺟﯿﺒﺶ
ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺩﺍﻭﯾﻨﭽﯽ ...
ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﮐﻪ ﯾﻬﻮ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﮔﻔﺖ :
مَـــــمــَــــــن .... من عـــَــــن دارم!
هیچی دیگه...دخترداییم پودر شد :|
گودزیلا
داشتم توو خونه ی پدربزرگم میوه پوست می کردم چاقو تیز بود یه کوچولو دستمو بریدم حالا گودزیلای 4 ساله فامیلمون اومده میگه:
بدتر بشه مگه نگفتم دست به چاقو نزن!!!! ^ـ^
میکشمت
خواهرزادمو اذیت میکنم بهم میگه میکشمتا !
میگم عههه تنهایی؟
یه نیگاه بهم کرد گفت :
نه یه چند نفری باید باشیم =))
لاغری

با اعصاب خراب اومدم نشسنم میگم دیدی چی شد ؟ امروز نه ورزش کردم نه وزن کم کردم!گودزیلا دراومده میگه : چرا وزن کم کردی … مگه نرفتی دستشویی ؟؟؟محض اطلاعتون ارض کنم که ۵سالشه"
اتصال
گودزیلا(خواهرم) اومده میگه این سشوارو روشن کن زدم ب برق اتصال داده از برق کشیدمش میگه نمردی؟ میگم نه چطور برگشته میگه بابا گف این ادمو میکشه بمیر دیگه!!!!
گمشده
تو بازار می چرخیدم دیدم یه دختربچه 4-5 ساله داره گریه می کنه و مامانشو صدا میزنه! رفتم پیشش گفتم چیه عمو مامانتو گم کردی؟ برگشته می گه: پ ن پ دیدم صدام قشنگه دارم روضه می خونم!!!!!! منم رنگم شد عین لبو کم آوردم دیگه. ی دفعه مامانشم سر رسید گفتم دختر شماست این چه زبونی داره؟؟ گفت پ ن پ مداح محلمونه اومدم بگم دعام کنه!!!!!!!!!
کتک
واکنش کودکان ب کتک در ایران و خارج:::::
خارج:جیغ..داد..گریه..افسردگی..روانشناس!!!
ایران:مادره تا سر حد مرگ بچه رو کتک میزنه اونوقت اون گودزیلا بر میگرده میگه::هه هه هو هو اصلنم درد نداشت

گودزیلا
دخترخالم تازه به سن تکلیف رسیده تو اتاق داشت موهاشو میبست دربازکردم جیغ گریه میگم چته میگه من به سن تکلیف رسیدم خالم اومده تو اتاق میگه اشکال نداره امیر مثل داداشته دختر خالم میگه اخه من میخوام خانومش شم میگم اگه خانومم شی که بهت محرمم میگه نه اخه میخواستم سوپرایزت کنم. تازه بماند چه دلبرهایی که میکنه

سپاس فراموش نشه هاHeart

نظری سپاسی ؟
نظر نمیدید
مرسی.......
وای که چقدر خودتونو میکشید واسه نظر.خب بیاااااااااااااااااااااااااااا