انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پژو 208 قدرتمند تر از 206 و 207 به زودی در ایران + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پژو قصد دارد یک مدل هاچ بک جدید را به یاد روزهای بزرگ پژو ۲۰۵ GTI ارایه کند. پژو تصمیم گرفته است برای پژو ۲۰۸ کاملا جدید که تابستان آینده ارایه خواهد شد قدرتمند ترین موتور توربوشارژ ۴ سیلندر را استفاده کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پژو 208 قدرتمند تر از 206 و 207 به زودی در ایران + عکس 1

GTI جدید احتمالا به موتور ۶/۱ لیتری توربوتویین مجهز خواهد بود که در حال حاضر در سیتروئن DS۳ و مینی Cooper استفاده می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این مدل تازه با دو گزینه ارایه می شود، یک مدل مسابقه که ۲۰۴ اسب بخار قدرت خواهد داشت و نسخه معمولی که قدرتش ۱۵۴ اسب بخار خواهد بود.

مدل معمولی این خودرو ۱۸ هزار پوند و مدل مسابقه ۲۳ هزار پوند قیمت گذاری شده است و می تواند رقیب جدی برای رنو Clio باشد.
ای خدا!Confused
207 که شکله غورباقست!Confused
حالا 208 هم اومد؟!Confused
ولی 206 خیلی خوشگله!
206 از همه شون بهتره
به نظر من206 بهتره
باز هرچیه قیافه دارهConfused
میگن پژو داره ورشکست میشه......
ببین!هر روز دو تا چراغ می اندازن به 206 زشتش که می کنن هیچ پول اضافی هم می گیرند.DodgyAngryp343
كلا از كمپاني پژو خوشم نمياد!
بهترين ماشينش 206 هست
از جلو کپ 206 هست فقط جلو بندیش یکم فرق داره
بحال من فرق نميكنه!Sleepy در هرصورت فقط تاكسي سوار ميسمBig Grin
به من بگن بیا تاخت بزنیم با 206 تو نمیدمش.بابا آخه این قیافه چیه؟206 تیپ 5 و 6رو میگیرن تغییر قیافه میدن میشه207.بعد 207 رو یکمی کشیده میکنن و اسمشو میزارن208.منم یک پراید داشتم اسپورتش کردم احتمالا باید اسمشو عوض میکردم و میزاشتم پرایدو
صفحه‌ها: 1 2