انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عجیب ترین صحنه حیات وحش را ببینید ( رمانتیک )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
یک عکاس کنیایی از دنیای حیوانات درنده و اهلی عکسهایی را شکار کرد که انسان را به شگفتی وا می دارد.

به گزارش برترین ها، این عکسها از دو حیوانی گرفته شد که یکی از آنها همیشه به دنبال شکار دیگری است.

عکاسی به نام میشل دنیس که از طبیعت و جنگلهای کنیا عکس می گرفت، ناگهان سه پلنگ را مشاهده کرد که با یک بچه آهو بازی می کردند.

به گفته این عکاس، آهوهای دیگر به محض مشاهده این سه پلنگ پا به فرار گذاشتند، اما این آهو که در کنار آنها ایستاده بود، قرار را بر فرار ترجیح داد.

عجیب ترین صحنه حیات وحش را ببینید ( رمانتیک ) 1

ExclamationExclamationExclamationExclamation
خیلی جالب بود
ای جااااااااااااااانننننننن...چقدر رمانتیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک....
دستت دردنکنه.........
ماااااااا مااااااااااااااااااااا ای چیه؟ها؟ای که گفتی یعنی چه؟ این عکسو تو لرستان انداختین؟حیات وحشن لرستانه دیگه اره خودشه؟من که دهنم از تعجب باز شده نه بابا فک کنم خمیازه دارم میکشم ConfusedSad
هاااان
هان نه بله ShyBig Grin
جالبه
این نشون دهنده ی 1 از عادات پلنگ هاس که وقتی گرسنه نیستند شکار نمیکنند و نمیخورند
باحال بود
آ آ آ آ آ آ آ ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خوشگله چه قشنگه
صفحه‌ها: 1 2 3 4