انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس از سازتان×~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

در اینجا عکس ساز خودتون یا ساز مورد علاقتونُ بذارید : )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن دراین موضوع !!

ممنون
این عشقم (:

عکس از سازتان×~ 1

بازم اگه ازش عکس گرفتم میذارم (:
اینم ویولن منه : )
(10-06-2014، 0:07)ρåяįα..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عاشق گیتارم حال عکس گذاشتنشوندارمSleepy

عآغآ اینجا برا عکسه، اگه عکس داری بذار،،،
« در اینجا عکس ساز خودتون یا ساز مورد علاقتونُ بذارید : ) »

ممنون : )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/4monhhirxxem91wgkv6h.jpg
درست شد... فک کنم فقط اون موقع قاطی کرده بود به جهت راه رفتن رو اعصابه من
عکس از سازتان×~ 1
خب... اینم عشقه من. زندگیه من. عزیزه دلم. نفسم. اصن همه چیزم!
اسمشم Herz هست (هرتس) عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1 به المانی یعنی قلب عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1  مسخره هم نکنینممممممعکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1  هنرمندای بزرگم واسه سازشون اسم میذارن خیلیاشون!!!عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1:Pعکس از سازتان×~ 1
راستی ده ماهشه عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1
خب، اشنا شین

http://8pic.ir/images/yn1794es0c00a6oih73u.jpg

اینجا هم که رفته رو درختعکس از سازتان×~ 1

http://8pic.ir/images/aa1a8pw7oh0vvzbyeicr.jpg

خب، فقط این که برعکسه دیگه. اونو دیگه یه کاریش بکنین
. کامپیوترو بچرخونینBig GrinBig Grin امروز کلا همه چی برعکس شده واسه من

عکس از سازتان×~ 1
Heart
عاشقشمShy
من‌وویولنم‌‌بالا‌اواتارم
ساز مورد علاقه *_* (:
عکس از سازتان×~ 1
عکس از سازتان×~ 1
عکس از سازتان×~ 1
عکس از سازتان×~ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس از سازتان×~ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس از سازتان×~ 1
صفحه‌ها: 1 2