انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ی اتفاق جالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دو پسر شبيه اعضاي وان دايرکشن بودن ودر کنسرت وان دايرکشن در ادينبورگ در شب شب سه شنبه بودن که بعضي از دايرکشنرا اونا رو خيلي وحشتناک دنبال کردن!
ريچارد ديکينسون و ليام فرگسون که صورتاشون رو شبيه هري و نايل کرده بودن مجبور شدن براي امنيتشون توسط باديگارد ها به بيرون اسکورت بشن!!!
ريچارد در مصاحبه با DAILY MIROR گفته:احمقانه ترين چيزي بود که توي زندگيم ديدم!وقتي وارد شهر شديم همه مارو احاطه کرده بودن و عکس پشت عکس بود که از ما گرفته ميشد!!!منيجر گروه اسکات گراوي بعدا گفت که اين پسرا بيش از 1500 عکس با طرفدارا گرفتن!ريچارد ادامه داد:مردم از صندلياشون به سمت من ميدويدن و دست من رو ميکشيدن اين خيلي وحشتناک بود!تنها چيزي که از اون مسئله يادمه اينه که باديگارد هاي گروه ه مارو بيرون بردن.
يکي از باديگارد ها گفته: مردم به شيشه ها و در ها ضربه ميزدن و اين خيلي بد بود ما بايد اونا رو به بيرون از استاديوم ميبرديم..خوشحاليم که خيلي زود تموم شد Smile)
عکس اون پسرا ذر کنار عکس هری و نایل:
ی اتفاق جالب 1
اوپس!!!!!
زیاد شبیه نایل و هری نیستن
(10-06-2014، 16:54)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیاد شبیه نایل و هری نیستن
آره من نمیدونم چقد بعضی از دایرکشنر ها خرند