انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: موسیقی جـاسـتـین بـیـبـر پسر بچه ی بیماری رو نجات داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در زندگی حرفه ای جاستین بـیـبـر ، او همیشه به مردم خوبی کرده و قصد شاد کردن آن ها را داشته است و از طریق موسیقی خود شادی رو به تمام جهان هدیه کرده ... این ستاره 20 ساله زندگی مردم رو متفاوت ساخته است که تئو پسر بچه ی 2 ساله که دارای بیماری نادری هست یکی از آن ها بوده است که با آهنگ Baby جاستین بـیـبـر شاد گشته و به او روحیه ی درمان و زندگی داده است
تئو دارای بیماری نادر است که در خون او مقدار زیادی انسولین دیده می شود ، تئو همیشه تشنج میکنه و در بخش مراقبت های ویژه اطفال نگهداری میشه که 3 چیز به بهبودی آن کمک کرده است : پزشکان و توصیه های آن ها ، آزمایشات بسیاری از خون او ، و یک آهنگ! 
موسیقی جـاسـتـین بـیـبـر پسر بچه ی بیماری رو نجات داد 1 

پدر او گفت : در 2 سپتامبر سال گذشته درست زمانی که تولد 2 سالگی تئو بود او را به بیمارستان Mount Sinai’s PICU آوردیم که من و همسرم مدیریت کار های او را بر عهده داشتیم . پس از آزمایش های بسیاری که از پسرم گرفته شد و مر اقبت پزشکان حال او بهتر شد اما آهنگ " عزیزم - Baby " از جاستین بـیتبتر زندگی و روحیه او را عوض کرد . پزشکان در تعجب بودند که چطور یکی از آهنگ های جاستین زندگی پسرم نجات داده است !

توضیاحات : سال 2012 در روز شکر گزاری پس از تشنج خفیفی که پسرم داشت و تلاش 48 ساعته و EEG - MRI (آزمایشات پزشکی) بی نتیجه بود . متخصص مغز و اعصاب ، متخصص صرع به او دارویی به اسم Keppra دادند که حالت تهوع پسرم کاهش یافت اما او را ضعیف و تنبل کرد . او یک روز 12 ساعت خوابید ، و همیشه به مدت 4 ساعت یا بیشتر در خواب بود ... دستوراتزشکی انجام شد ، او تحت نظر پزشک متخصص قرار گرفت اما پسرم هنوز ضعیف بود و حالت تشنج برگشته بود

متخصص مغز و اعصاب به ما هشدار داد که تئو در وضعیت خطرناکی قرار داره و ممکنه حافظه او پاک بشه و یا افراد رو دیر بشناسه ! پسرم مانند یک مرده بود ، او بیدار می شد مقداری شیر میخورد و می خوابید ، تشنج داشت - استفراغ میکرد حتی دستورات پزشکی و داروها به کمک او نیامد اما آهنگ Baby زندگی او را نجات داد !Angel

در نهایت ما در آی پد خود موزیک ویدیو Baby رو کشف کردیم که قایق نجات تئو بود . تئو چندین بار از ما تقاضای پخش این اهنگ و موزیک ویدیو رو کرد که هر بار پس از شنیدن آن غذای خود را کامل تمام میکرد در حالیکه قبل از این تئو تمام غذا ها رو رد میکرد و تغذیه مناسبی نداشت حتی اجازه اتمام آزمایشات پزشکی رو نمیداد ! اما این آهنگ انگار یک داروی معجزه آسایی برای نجات او بود تا غذای خود را تمام کند و تمامی آزمایشات پزشکی رو رو انجام بده و درد ، سختی آن را تحمل کنه انگار آهنگ جاستین به او قدرت داده بود

یک روز بعد از ظهر دکتر قد داشت تا یک داروی جدید به اسم IV رو به پسرم تزریق کنه که تئو قصد مبارزه رو داشت و اجازه چنین کاری رو نمی داد . اون لحظه من آی پد رو بر روی سر او گذاشتم و آهنگ Baby رو پخش کردم تا ذهن او منحرف بشه که همون لحظه او فریاد زد " مــامــان " که در همان وقت دکتر برای پسرم اهنگ عزیز رو زمزمه کرد و گروهی از پرستاران هم به آنجا آمدند و آهنگ رو می خواندند که تئو دیگه گریه نکرد و با آهنگ ، حضور پرستاران آروم شد

تئو پس از شنیدن آهنگ baby اشک می ریخت که اشک شوق او بود و علاقه ی خاصی به آن داشت که آرومش میکرد که فیلمی از گریه کردن او همراه با شنیدن این آهنگ تهیه کردم . به تازگی تئو به اهنگ Happy فرل ویلیامز نیز علاقه نشان داده

موسیقی جـاسـتـین بـیـبـر پسر بچه ی بیماری رو نجات داد 1

راستی این اولین ارسالمه ببخشید اگه مشکل دارهBig Grin
منبع تیم بیبر
سپاس فراموش نشهBig Grin
نمردیم و یه کار خوب از جاستین دیدیم
(11-06-2014، 10:19)ALI REZA.AF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمردیم و یه کار خوب از جاستین دیدیم
اگه درجریانات کارای جاستین باشین میفهمین که جزاین کارای خوب دیگه ای هم کرده که این کوچیک ترینشه
ایول
Wink
الان گریه کنم!!!
(11-06-2014، 13:58)*علی بی غم* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان گریه کنم!!!
گریه واسه چی ؟Undecided
خیلی از این جاستین بدم میاد ولی به خاطر این کار خوبش تحسینش میکنم+سپاس
اووووووووخی
آلبوم جدید جاستین بیبر موجب بقتل رسیدن یک کودک شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/qxdm7ftyemm0doih1dw3.jpg

علت قتل دخترک...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/6iaoy5vgsmdq8b2nv9ul.jpg

صدای جاستین بیبر بازهم حادثه آفرید
http://8pic.ir/images/qgbg5te0j2csz55bz055.jpg

:ngh::ngh::ngh::ngh::ngh:
پیامبرم شد ؟:|
شکر :|
خدا :|
:|
صفحه‌ها: 1 2