انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پس از انتشار 2 ویدیو از شوخی های نژاد پرستانه ی جاستین بـیـبـر که البته با عذرخواهی همراه بود . پس از اسکوتر براون ، فلوید ، کنی همیلتون و ... چند نفر دیگه از دوستان و سلبرتی ها نیز از جاستین بـیـبـر دفاع کردند

حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه 1 

آشـر : من همه جوره در کنار جاستین هستم و بهش مشاوره میدم . هر چیزی که در طی این چند سال اتفاق افتاده زندگی یک ستاره جوان مثل او است . جاستین بزرگ شده و در حال حاضر یک فرد بزرگسال هست که رفتار او نیاز به مدیریت داره . من احساس می کنم که او از همه چیز شرمنده است ، جاستین اشتباهی در بچگی خودش کرد اما الان مهمه . اون ذات پاکی داره و در آن زمان هنوز کامل رشد نکرده بود ... دوستان سیاه پوست او احساس تاسف جاستین نسبت به شوخی های خودش رو نشون میده

حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه 1 

خواننده رپ 50Cent : فکر نکنم جاستین نزاد پرست باشه . جاستین حتی به این مسائل فکر نمیکنه . تمام دوستان او سیاه پوست هستند ، او 5 سال پیش شوخی بچه گانه ای انجام داد . او یک ستاره جهانی هستش و مطمئنن از انجام کارهایی که او را بد جلوه بده خودداری میکنه . او هنوز یک جوان در حال رشد است و هر روز بالغ تر میشه

Mike Tyson : ما همگی در زندگی اشتباه میکنیم و هر روز نیاز به عاقل تر شدن و یاد گرفتن داریم ، مهم ترین چیز تکرار نکردن آن اشتباه است

Nick Cannon مجری برنامه American Got Talent : او نژاد پرست نیست . وقتی او را دیدم به من گفت که تحت فشار رسانه هاست و نیاز به درک مردم داره

Whoopi Golderberg : همه ما میدونیم که نیمی از جمعیت کانادا رو سیاه پوستان تشکیل میدن و بسیاری از دوستان جاستین سیاه =وست هستند . پس فکر نکنم جاستین دوست داشته باشه به همطونان و دوستان خودش توهین کنه ، او تنها 15 سال سن داشت و یک بچه بود که به تازگی تحت فشار رسانه هاست

Russell Brand : کمدین معروف که مجری تلویزون هم هست در یک ویدیو از جاستین حمایت کرد و گفت : آن زمان جاستین تنها یک پسر بچه بود که به فکر تیپ به خصوص موهای خوش حالت خود بود که هر روز یک فرمی به آن میداد . اما مهم زمان حال است که جاستین با عذرخواهی به همه نشان داد که به اشتباه خود پی برده و دیگه چنین شوخی از آن سر نمیزند چرا که یک پسر بالغ شده است

Marie Osmand : یکی از خوانندگان معروف آمریکایی است که گفت : جاستین مرتکب اشتباهی شد و به آن پی برد که با گذشت 5 سال از این موضوع باز هم از همه معذرت خواست . خب باید باور کرد که او عوض شده و دیگر طرفدار چنین شوخی هایی نیست

لیل زا : جاستین بـیـبـر در زندگی من و بسیاری از افراد تغییرات بسیاری ایجاد کرد . او مانند یک برادر و دوست واقعی کنار من بود ، جاستین برای من و میلیون ها از طرفداران قابل تحسین و احترامه و همه دوستش دارند . ناراحتم که نتونستم در تولد پدرش در کنارش باشم اما تولود بعدی رو فراموش نمیکنم ، به امید دیدار هر چه زودتر برادرم

- - -

مـــخـــالــفــان

لرد جمر یکی از رپر های سیاه پوست آمریکایی این شوخی جاستین رو محکوم کرد و در تویـ/ـتر خود الفاظ رکیکی و زشتی رو به جاستین گفت که گفته میشه پس از این معذرت خواسته و گفته که عصبی بوده و بر روی خودش تسلط نداشته است

لوپه فیاسکو خواننده رپ : جاستین گفت که آن زمان بچه بوده و اشتباه کرده . من وقتی این خبر رو شنیدم بسیار تعجب کردم که کسی مثل او که نیمی از دوستانش سیاه پوست هستند چطور تواسنته چنین شوخی زشتی با آن ها بکند . همه چی با یک عذرخواهی تموم نمیشه و نباید به این سادگی ها از این مسائل گذشت ، یکی از بازیگنان بسکتبال که درآمد میلایون دلاری داره به بازیکنان سیاه پوست بسکتبال توهین کرد ، پس بگوییم جاستین هم مانند دونالد استرلینگ بازیکن بسکتبال است؟!

منبع تیم بیبر
سپاس فراموش نشهBig Grin
[url=http://teambieberforever.in/news/6088--.html#][/url]