انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اتومبیل کوپه 2013 وحشی ترین بنز جهان + تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
23 آوریل زمان رونمایی از مرسدس بنز کوپه 2013 در نمایشگاه اتومبیل چین است.

برای آنهایی که می خواهند اتومبیلی متفاوت و مردانه داشته باشند، کوپه 2013 پیشنهادی مناسب به نظر می رسد.

بنز سرکش با لامپهای ال.ای.دی و 2 لیتر بنزین، با قدرت 211 اسب بخار دوال کلاچ بوده و البته با نرمی فراوان، قدرت رانندگی را برای صاحب آن به ارمغان می آورد.

سیستم انترتین منت و صوت و تصویری داخل اتومبیل تمام کامپیوتری است و سیستم کنترلی COMAND در آن تعبیه شده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتومبیل کوپه 2013 وحشی ترین بنز جهان + تصاویر 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يا حضرتباس :N56:
اگه اين ماشينه من تا حالا سوار فرقون ميشدم
لطفا اسپم ندهید Angry
چی می شد یکی از اینا زیر پای ما بود
دراینده یکیشو برا خودم میخرمSleepy{شتر در خواب بیند پنبه دانهShyConfused}
چرخاشو چه خوشگلنAngelاما نگاری پنچرهBig Grin
نگاه کن نامردا زود عکس ماشینمو خبرنگارا برداشتن گذاشتن تو نت
بابا دمشون گرم چی می سازن اون وقت ما می گیم سایپا مطمئن..................................از طرف هیتلر به مدیر عامل سایپا چطوری این همه آدم کشتیBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چرا باید چیزیو نگا کنم که نصیبم نمیشهHuhHuhHuh

ولی حالا که نگا کردم عاشقش شدم
توش عين هواپيماخصوصي ميمونه
از من اجازه گرفتی ماشینم به نمایش گزاشتیHuhAngryAngryAngryAngry:angry2::97:
صفحه‌ها: 1 2 3