انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ریکاردو گومز : احتمال ازدواج جاستین بـیـبـر و سلنا گومز + بررسی نشانه های بازگشت جلنا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هفته ی پیش ریکاردو گومز ، پدر بزرگ سلنا نیز در مصاحبه با RadarOnline گفت : به اعتقاد من هنوز هم ممکن است که جاستین و سلنا روزی زن و شوهر شوند . من فکر می کنم او (سلنا) جاستین رو دوست داره و از پیشنهاد دوباره جاستین خوشحال میشه چرا که سلنا با اون خوشحاله ! سلنا هر تصمیمی بگیره ما پشت او خواهیم بود

بررسی نشانه های بازگشت جلنا

چندی پیش با سفر جاستین بـیـبـر به مزیک شایعه شد که سلنا قراره به تگزاس بره تا یک دیدار شخصی با هم داشته باشند که گفته میشه این دیدار بی سر و صدا انجام شده استو جاستین به همراه سلنا دور از چشم پاپارازی ها به کانادا سفر کرده اند . در کانادا نیز به گفته یکی از دوستان آن ها به اسم Victoria Nosoko یک پارتی خصوصی ترتیب داده اند که سلنا و جاستین قصد انتشار خبری از این پارتی رو نداشتند ولی ویکتوریا به صورت مخفیانه و با ارسال یک توی/یت اعلام کرد یک در کانادا مهمانی مخفیانه با حضور جرمی بـیـبـر ، پـتـی مالت ، جاستین و سلنا و ... برگزار شده است که البته شایعه یا حقیقت آن مشخص نشد ! چند روز پیش جرمی بـیـبـر پدر جاستین نیز سلنا گومز را در اینستاگرام فالوو کرد و همچنین جاستین یکی از عکس های سلنا رو در اینستاگرام لایک کرد. به تازگی نیز جاستین بـیـبـر عکسی از خود و سلنا به اینستاگرام ارسال کرد که آخرین نشانه بازگشت آن ها بود
منبع تیم بیبرUndecided
سپاس من یادت نرهExclamation