انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: امیر تتلو((( عکس)))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو((( عکس))) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1

امیر تتلو((( عکس))) 1
بد نبود
نسبتا قدیمی بودن
تتلو آخه آدمه؟نه من از شما می پرسم تتلو آدمه؟
سپاس+
(12-06-2014، 23:36)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بد نبود
نسبتا قدیمی بودن
سپاس+
ی مشت دختر گرفتن گندش کردن
وگرنه کسی آدم حسابش نمیکنه
(13-06-2014، 7:41)M@HrOkh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2014، 23:43)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2014، 23:36)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بد نبود
نسبتا قدیمی بودن
سپاس+
هوی مراقب حرف زدنت باش از 100 تا شاهین نجفی وامثال این ادما  خیلی بهتره .ما طرفدارش هستیم و کسی هم حق نداره بهشون توهین کنه .شیرفهم شد ؟؟؟
هو تو کلات 
نظرمو گفتم
حداقل شاهین هروز با ی دختر نیس

(13-06-2014، 8:00)selenax90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه این که شما ادم حسابی هستید
تو امام خمینی

ی چیزی بگم اشکتون در بیاد
تتلو تو رده بندی رپر های جهان نیس
اصن آدم حسابش نکردن
باز شاهین نجفی حداقل 42 شد
(13-06-2014، 15:45)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 7:41)M@HrOkh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2014، 23:43)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بد نبود
نسبتا قدیمی بودن
سپاس+
هوی مراقب حرف زدنت باش از 100 تا شاهین نجفی وامثال این ادما  خیلی بهتره .ما طرفدارش هستیم و کسی هم حق نداره بهشون توهین کنه .شیرفهم شد ؟؟؟
هو تو کلات 
نظرمو گفتم
حداقل شاهین هروز با ی دختر نیس

(13-06-2014، 8:00)selenax90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه این که شما ادم حسابی هستید
تو امام خمینی

ی چیزی بگم اشکتون در بیاد
تتلو تو رده بندی رپر های جهان نیس
اصن آدم حسابش نکردن
باز شاهین نجفی حداقل 42 شد
حداقل امیر با پسر ازدواج نمیکنه Tongue

اشکال نداره بازم اگه هیچی نشه تو رده بندی من عاشقشمHeartBlush
چرا حرف مفت میزنی؟
شاهین نجفی زن داره بچه هم داره
با مدرک حر بزن همین طور دهنو وا میکن میریزی.
همش شایعه
امیر تتلو منبع فسادو ناهنجاری اخلاقی ایرانه بد تو داری ب شاهین نجفی اینارو میگی؟

تتلو آدم خوبی بود پرتش میکردن زندان
ی مشت دختر سوسول شب گرد  هی زنگ میزدن .
آخرشم آزادش کردن
اگه آدم خوبی بود چاقو میزدنش؟
همه کاراش بالا 18 ساله

گریه نکنیدcrying

ازین فیلما زیاد بود نتونستم پیداش کنم

http://www.mahdi407.rozblog.com/tag/%D8%B6%D8%AF+%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D8%AA%D8%AA%D9%84%D9%88
اون اولی مربوط به کلیپ منم یکی از اون یازده تام
احترام بذارین:|
وگرنه گزارش میدم

ممنون
من ک عاااااااااشقشم میسیTongue
(14-06-2014، 9:02)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا حرف مفت میزنی؟
شاهین نجفی زن داره بچه هم داره
با مدرک حر بزن همین طور دهنو وا میکن میریزی.
همش شایعه
امیر تتلو منبع فسادو ناهنجاری اخلاقی ایرانه بد تو داری ب شاهین نجفی اینارو میگی؟

تتلو آدم خوبی بود پرتش میکردن زندان
ی مشت دختر سوسول شب گرد  هی زنگ میزدن .
آخرشم آزادش کردن
اگه آدم خوبی بود چاقو میزدنش؟
همه کاراش بالا 18 ساله

گریه نکنیدcrying

ازین فیلما زیاد بود نتونستم پیداش کنم

http://www.mahdi407.rozblog.com/tag/%D8%B6%D8%AF+%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D8%AA%D8%AA%D9%84%D9%88
کدوم آهنگش باله 18 ساله؟کو دهنتو وا کن ببینم می خوای چی کار کنی
صفحه‌ها: 1 2