انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توصیه امیر تتلو به دختر و پسرهای جوان : آرایش نکنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
توصیه امیر تتلو به دختر و پسرهای جوان : آرایش نکنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توصیه امیر تتلو به دختر و پسرهای جوان : آرایش نکنید 1

مدتی است امیر مقصودلو ( تتلو ) تلاش هایی برای اخذ مجوز و اجرای مجاز در کشور را شروع کرده است از جمله انها می توان به انتشار توبه نامه اش , ساخت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگی برای تیم ملی در جام جهانی و تغییرات آهسته و معنادار در ظاهر و تیپش اشاره کرد که قصدش این است نشان دهد که خواهان فعالیت در کشور است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر تتلو که به استفاده از زیورآلات و همچنین نقوش رنگی روی بدنش مشهور است با انتشار تصویری در اینستاگرام خود نوشت :

اى بابا خوب به ما گفتین این گوشواره موشواره ها زشته واسه مرد ما هم دیدیم راست میگین وا کردیم حالا ما هم داریم میگیم آرایش زشته حالا چه واسه زن و چه واسه مرد !!!! واقعا من دو ساعت صورتمو نمیشورم احساس چرب شدن دارم چه برسه ۲ کیلو مواد آرایشى هم رو صورت باشه اصلا چه فازیه خودتونو رنگ میکنید مگه هالووینه ؟؟؟؟ تورو قرآن نکنید !!!

براش ارزو موفقیت میکنم
امیدوارم بهش مجوز بدن
یعنی واقعا یکی بین طرفداراش پیدا نمیشه بهش بگه حاجی ول معطلی Smile
یعنی گوشواره ها رو به خاطر طرفداراش درآورده؟ Smile
منم یه توصیه میکنم با دخترهایی که آرایش میکنن عکس نگیرید ، خالکوبی نکنید و هکلتون با آمپول گنده نکنید ، مشروب نخورید و عکس در مورد آن نگیریدAngel
توصیه من به عمو تتل:
اکانت فیسپوک و تویتر و اینستاگرامتو دی اکتیو کن...
تو رو قرآن بکن!
تو رو ب اون مجوز ارشادی که داری براش جون(مودبانهBlush) میدی بکن!
عاشقتم تتلو یه دونه ای.موفق باشی.
من ازآرايش كردن بدم ميادبهم حس بدي ميده
(13-06-2014، 17:12)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی واقعا یکی بین طرفداراش پیدا نمیشه بهش بگه حاجی ول معطلی Smile
یعنی گوشواره ها رو به خاطر طرفداراش درآورده؟ Smile
اره حسودیت میشهTongueDodgy

منکه ارایش نمیکردم Big Grinالانم نمیکنمAngel

(13-06-2014، 20:28)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم یه توصیه میکنم با دخترهایی که آرایش میکنن عکس نگیرید ، خالکوبی نکنید و هکلتون با آمپول گنده نکنید ، مشروب نخورید و عکس در مورد آن نگیریدAngel
منم یه توصیه میکنم به تو برو پی خواننده ی مورد علاقه ی خودت باش به خواننده ی مورد علاقه ی مردم توهین نکن دیگه از این توصیه هایم نکن Big GrinBig Grin
وااااااااااااااای تورو خدا یکی به این مجوز بده تا یه بلایی سرش نیاوردم...البته بهش حق میدم مشکلات زندگی روش فشار اورده
(13-06-2014، 20:35)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توصیه من به عمو تتل:
اکانت فیسپوک و تویتر و اینستاگرامتو دی اکتیو کن...
تو رو قرآن بکن!
تو رو ب اون مجوز ارشادی که داری براش جون(مودبانهBlush) میدی بکن!
مودبانهBlushبه توچهDodgy
صفحه‌ها: 1 2