انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پزشکان از بهبودي شوماخر قطع اميد کردند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پزشکان از بهبودي شوماخر قطع اميد کردند 1

يک نشريه انگليسي از کمرنگ‌تر شدن شانس بهبودي اسطوره فرمول يک خبر داد.
 به نقل از نشريه سان چاپ انگليس، پزشکان بيمارستان گرونوبل فرانسه جايي که ميشائيل شوماخر،‌ قهرمان آلماني پيشين مسابقات فرمول يک در آن بستري شده است، او را از بخش مراقبت‌هاي ويژه خارج کردند تا نگراني‌هايي که از بابت عدم بهبودي کامل او وجود داشت افزايش پيدا کند.

شوماخر که ماه دسامبر 2013 (دي ماه سال 1392) در يک حادثه در پيست اسکي مريبل فرانسه در اثر برخورد با صخره دچار خونريزي مغزي شد و از آن زمان در کما به سر مي‌برد هنوز علائمي که حاکي از احتمال بازگشت او به شرايط عادي باشد نشان نداده و از قرار معلوم پزشکان نيز ديگر اميدي به پيشرفت چشمگير در روندخارج کردن او از کما ندارند.

در همين راستا نشريه آلماني بونته نوشته است: انتقال شوماخر به بخش توان‌بخشي خاص بيان کننده اين موضوع است که شانس بهبودي  کامل او کاهش پيدا کرده است. پزشکان معتقدند که اگر قرار بود او علائم بهبودي نشان دهد تا الان بايد چنين کار را انجام مي‌داد.

باقي ماندن شوماخر در حالت کماي مصنوعي براي جلوگيري از فشار به مغز او، در حالي است که خروج بيماراني که مانند او به کماي مصنوعي برده مي‌شوند معمولاً بيش از دو هفته زمان نمي‌برد.
خدا کنه واقعی نباشه گناه داره ادم خوبیه

تنها کاری که من کردم این بود که هرجا دیگران ترمز گرفتند،من گاز دادم!شوماخر