انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هاجسون: با این شکست امیدمان را از دست نمی‌دهیم/ از رونی راضی‌ام
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سرمربی انگلیس پس از شکست مقابل ایتالیا تاکید کرد امیدش به دیدارهای آینده را از دست نداده است.
هاجسون: با این شکست امیدمان را از دست نمی‌دهیم/ از رونی راضی‌ام

تیم‌های ملی انگلیس و ایتالیا در دومین دیدار گروه D جام جهانی از ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد امروز (یکشنبه) به مصاف هم رفتند که ایتالیا با حساب دو بر یک به پیروزی رسید.

در این دیدار کلودیو مارکیسیو در دقیقه 35 و ماریو بالوتلی 50 برای ایتالیا و دنیل استاریج 37 برای انگلیس گلزنی کردند.

روی هاجسون در خصوص این دیدار عنوان کرد: خیلی سخت است در دیداری که شوت‌های کمی، به خصوص در نیمه دوم، به سمت دروازه ما زده شد شکست بخوریم. جو هارت (دروازه‌بان انگلیس) شب آرامی را سپری کرد اما در نهایت ما بازی را به ایتالیا باختیم. می‌دانستیم که مقابل تیم خوبی قرار گرفته‌ایم. این شکست موجب نمی‌شود ما امیدمان به دیدار مقابل اروگوئه و کاستاریکا را از دست بدهیم.

هاجسون در دفاع از عملکرد وین رونی که زیر فشار زیادی قرار گرفته هم گفت: فکر می‌کنم رونی عملکرد خوبی داشت. وین می‌تواند در مناطق مختلف زمین بازی کند. از نمایشی که او مقابل ایتالیا ارائه کرد راضی هستم. شاید به نظر برسد او در دیدار امشب خوب عمل نکرده است اما در هر حال من از او خواسته بودم در این پُست بازی کند.