انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس جدید اعترافات خنده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اعتراف میکنم اولین باری که رفتم کارواش منم همراه کارگرهاداشتم ماشینو میشستم که مسئول کارواش اومد خجالت زده منو جمع کرد

*
اس ام اس جدید اعترافات خنده
*

اعتراف میکنم که توی کلاس تنظیم خانواده هیچ غیبتی ندارم ولی تو بقیه کلاس هام در راستای حذف شدنم نا مردین اگه فکر بد کرده باشید

*
*

اعتراف میکنم
بنده پوسته کیک که هیچ دستای پفکی که هیچ در بستنی هم هیچ من در رانی رو هم لیس میزنم ...

*
*

اعتراف میکنم یکی از تفریحات بچگیم این بود ک از پشت بوم خونمون پیازو سیب زمینی پرتاب میکردم تو خیابون بعد وقتی ماشینا از روشون رد میشدن حال میکردم

*
*

اعتراف میکنم۲ماه به همه گفتم خطم سوخته داداشم نگاه کرد دید سیم کارت رو بر عکس انداختم تو گوشی

*
*

اعتراف میکنم بچه که بودم با سنگ زدم تو پیشونی داداش کوچیکم که گریه کنه تا خودم بغلش کنم اروم شه اخه خیلی دوس داشتم گریش بندازمو خودم ارومش کنم
روانیم خودتی

*
*

اعتراف میکنم بچه که بودم از مامان بابام پرسیدم من چجوری ساخته شدم مامانم گفت ما داشتیم راه میرفتیم یهو دیدیم صدای گریه ی بچه میاد دیدیم تویی برداشتیمت که بزرگت کنیم
خو مادرمن نمیخوای بحث رو باز کنی باز نکن دیگه چرا بچه رو به افسردگی میکشونی؟
اعتراف میکنم وقتی بچه بودم با داداشم توپ پلاستیکی رو که به زور واسم خریده بودن پاره کردیم ببینیم توش چه شکلیه !!!