انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس اعترافات خنده دار جدید 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اعتراف می کنم موقعی که بچه بودم میخواستم زنگ خونه ها رو بزنم دستکش میکردم دسم که اثر انگشتم بجا نمونه

*
اس ام اس اعترافات خنده دار جدید 93
*

اعتراف میکنم وقتی که هنورز مدرسه نرفته بودم برادرم بهم یاد داده بود که اسممو اینجوری مینویسن :خر
منم هر جا میرفتم میگفتم من اسممو بلدم بنویسم و مینوشتم :خر ا
به نظرتون حلالش کنم؟

*
*

اعتراف میکنم دوران دبیرستان تنها سرگرمیم این بود که پشت یه برگه بنویسم این خر بفروش میرسد بعد طوری که کسی نفهمه سنجاق میکردم پشتشون بعدشم تعقیبشون میکردم تمام طول مسیرو میخندیم امتحان کنید خیلی حال میده

*
*

اعتراف میکنم صبح گوشیم رو تنظیم کرده بودم تا بلند شم صبح گوسیم زنگ زد بعد من قطش کردم بعد دارم جواب میدم گفتم الو الو چقدر مردم ازار کله صبح زنگ میزنن
بعد از این که دست و صورتمو شدم فهمیدم که زنگ بیداری بوده انقدر به خودم خندیدم کت دلم درد گرفت

*
*

اعتراف میکنم یبارازبیرون زنگیدم ب بابابزرگم گفتم :ازمخابرات تماس میگیرم میخوایم مخابراتوبشوریم لطفاگوشیتونوخاموش کنیدک نسوزه تازه بش گفتم باطریشم تا۲۴ساعت دربیاره
هیچی دیگ بنده خداازرومحکم کاری ی هفته خاموشبود
خداازسرتقصیراتم بگذره اصن خنده بازاروضعی بو

*
*

اعتراف میکنم از وقتی زن گرفتم بیشتر به مرگ فکر میکنم

*
*

اعتراف می کنم وقتی بچه بودم فرق آژانس و اورژانس رو نمیدونستم

*
*

اعتراف میکنم که من بعد از بیست و اندی سال زندگی هنو نفهمیدم که اون سوراخی که توی روشویی ها هس واسه چیه و چه کاری انجام میده
اعتراف می کنم تا راهنمایی به سبقت میگفتم سرقت

اول راهنمایی که رفتم تازه فهمیدم این دوتا باهم فرق دارن