انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوتی در حد.........چی بگم والا؟؟؟؟؟؟ سوتی وحشتناک امیر تتلو بی سواد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
بابات بی سوادهDodgy
Big GrinBig GrinBig GrinTongue
خب اگه مخ داشت میرفت یه دکتری مهندسی چیزی میشد دیگه, نه اینکه یه خواننده ی بی سر وپا بشه که من ازش واقعا بدمAngryAngry میاد صدا هم نداره ابروی هرچی خواننده هست وبرده خواننده فقط فقط فقط فقططططططططططططط HeartHeartانریکه HeartHeartخودمTongueTongueTongue
بابا برا مسخره بازی گفته
یعنی واقعا انقدرIQ پایینه که نفهمیدید شوخی کردHuh
تتلو فقط محض شوخی گفت .
(17-09-2014، 18:09)sarah..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب اگه مخ داشت میرفت یه دکتری مهندسی چیزی میشد دیگه, نه اینکه یه خواننده ی بی سر وپا بشه که من ازش واقعا بدمAngryAngry میاد صدا هم نداره ابروی هرچی خواننده هست وبرده خواننده فقط فقط فقط فقططططططططططططط HeartHeartانریکه HeartHeartخودمTongueTongueTongue

هرکس به چیزی یا کاری علاقه داره عزیزم دلیل نمیشه مسخره کنی خوشت نمیاد که نمیاد به جهنم نباید که به خواننده توهین کنی این کارو فقد کسایی که عقده ای هستن میکنن وگرنه مثلا منم از یاس بدم میاد نمیام بگم که بی سروپاس یا بهش توهین کنم

تتلو فقد محض شوخی گفت نمیدونست یه عده ادم بی جنبه واسش دس میگیرن و تهمت بی سوادی میزننAngry
چرا قضیه رو جنایی میکنین ؟؟؟؟؟
سوتی نبود بابا شوخی کرد بدبخت
اره دیگه علم پیشرفت کرده شاید در آینده بشه 16 تا ... Big Grin
خاک عالم
صفحه‌ها: 1 2 3 4