انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 2 تا رفیق عاشق یه دختر میشن…
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
2 تا رفیق عاشق یه دختر میشن…
دختره 3 پیک مشروب میریزه و دوتا شو میذاره جلو 2 تا رفیق و میگه: تو یکیش زهره بخورید، هرکی زنده موند با اون ازدواج میکنم!اولی میخوره و میگه: بسلامتی رفیقم که من بمیرم اون به عشقش برسه!
دومی هم میخوره و میگه: بسلامتی رفیقم که من بمیرم اون به عشقش برسه!
دختره هم میخوره و میگه: هر دوتاتون برین به درک! تو هر دوتاش زهر بود! من عاشق یکی دیگه ام، می خورم به سلامتی عجقم که سانتافه داره!

سپاس و نظر یادت نره.....
هههههههه ولی این یه داستان دیگه بود تو اون داستانه تو لیوان دوتا پسر زهر نبود تو لیوان دختره زهر بود میخوره تا اون دوتا نمیرن Big Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
(20-06-2014، 14:46)ش ش ش شیطونک 16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هههههههه ولی این یه داستان دیگه بود تو اون داستانه تو لیوان دوتا پسر زهر نبود تو لیوان دختره زهر بود میخوره تا اون دوتا نمیرن Big Grin
اره خو ولی اینم یه جورشه.....Shy
هههههههه.
ههههههههههههههههههههههههههههههههTongueTongueTongueTongue
(20-06-2014، 14:46)ش ش ش شیطونک 16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره حق با شیطونکه...
خخخخخخخخخ جالب بود
عجب مرسی
پس نظر کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر بدید دیگ...
صفحه‌ها: 1 2 3