انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ی اریانا گراند درباره ی جاستین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آریانا گرند به تازگی مصاحبه ای داشته و گفته :

" من آهنگ هارت بریکر و بسیاری دیگه از آهنگ های جدید جاستین رو شنیدم . فوق العاده بود ، اما من بیشتر از این نمیتونم صحبت کنم ولی مطمئنم که بیلبرها از شنیدن آن ها خوشحال خواهند شد "

مصاحبه یک سال پیش انجام گرفته و تازه منتشر شده است

آریانا گرند گفته که جاستین یکی از اشخاص مشهوری هست که شماره تلفن او را داره و نشون میده که بیشتر از یک دوست ساده هست

آریانا در مصاحبه با مجله M گفته :

" جاستین یکی از معروف ترین اشخاص در گوشی منه . زمانی که به من پیام میده احساس سردی دارم ، اولش اصلا باور نداشتم که خود جاستین باشه . او به من پیام داد : " چه خبر خانوم شگفت انگیز ؟ " که جوابی ندادم ، تنها گوشی رو زمین گذاشتم و اتفاقی نیفتاد ... جاستین واقعا رفتار دوستانه ای داشت ، بیشتر از یک دوست ساده ...

من آهنگ Die in Your Arms جاستین رو کاور کردم ، که جاستین بسیار دوست داشت و تویـ*یـت کرد : بسیار عالی بود . این واقعیت داشت که جاستین اعتبار کار منو بخاطر هنرمند بودنم میدونه . من واقعا دوست دارم روزی با جاستین کار کنم ف او قابل ستایش و شگفت انگیز است

مصاحبه ی اریانا گراند درباره ی جاستین 1

آریانا همچنین ادامه داد که در حال نوشتن یک آهنگ دو نفره با جاستین بـیـبـر است . و امیدواره که با جاستین ، دمی لواتو همکاری داشته باشه
به نظرم خیلی قشنگ میشهSmileSmileSmile
نظرت خیلی گه خورده.
برپدر مادر جاسین لعنت.
(23-03-2015، 18:11)کسری عشق آریانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرت خیلی گه خورده.
برپدر مادر جاسین لعنت.

بـآ ادب بـآش :|
توهین ممنوع :|