انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
خوب بود
بهترین فیلمایی که دیدم پدر خوانده است
بدترینشم تمام ملو درام های ایرانی
بهترينها:Expendables1-2 G I JOE Ocean 11 12 13 وبقيه ي فيلماي اكشن با بازيگراي معروف
بدترينهاSadاولين فيلم با بازيJason stathamكه بدم اومد،من همه ي فيلماشو دوست داشتم)Redemption
بد تری ن شیطان مرده خارجیه
بهترین به سوی خوشبختیHeart
بهترین فیلم ایرانی که دیدم دل شکسته و خارجی مقصد نهایی5 و کلبه ی وحشته اویل اد و مزخرف ترین فیلمی که دیدم همه چی اروووومه بوده
بهترین سریال 3در4 بدترین ده رقمی
بهترین فیلمم پسران برتر از گل بود بد ترین فیلمم هر فیلمی که ایرانی باشه بد ترین فیلمه
بدترین بد ترینشون  توایلایت بود وبهترینشون هم توتال ریکال بودبهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ 11
بهترینshe is the manBig Grin
بد ترین:پیتزا مخلوطConfused
بهترین ایرانی:دایره زنگی،ورود آقایان ممنوع،مارمولک،جدایی نادر از سیمین،بی پولی،پستچی 3بار در نمیزند،ارتفاع پست،من همسرش هستم،علی سنتوری،آواز قو،تسویه حساب،سوپراستار،توفیق اجباری،نیش زنبور،میم مثل مادر،گشت ارشاد،سن پطرزبورگ،صمد،دشنه،سوته دلان ...
بدترین ایرانی:شارلاتان،اگه میتونی منو بگیر،چند میگیری گریه کنی،اگه میتونی منو بگیر،اوووووه زیادن دیگه یادم نیست
بهترین خارجی:               hurribble boses   crazy,stupid,love    animal    hot chick    american pie      how I met your mother     ted      babble      harry potter    looper    reseadent evil      mirror    grudge    walking tall      21       a thousand words   خماری 1،2        norbit      meet the fockers      تایتانیک                                                   
البته بازم هست ولی دیگه بیشتر یادم نیست
بدترین خارجی:3،4تا الان یادم هست ولی موضوعشون یادمه.اسمشون یادم نیست. فیلم ترسناک مسخره هم زیاد دیدم مثه evil dead البته خیلی قدیمیه
کره ای و هندی و ترکی هم چند تا دوست دارم.مثه حریم سلطان،دلم برات تنگ شده که الان داره تو فارسی وان نشون میده،ویر و زارا که هندی بود همچنین جوری جوری چوبکه چوبکه وگاهی خوشی گاهی غم.همون که ندا تو آکادمی آهنگشو میخوند به هندی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28