انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
با سلام به همه ی بازدید کنندگان گرامی

در این موضوع همون جوری که معلومه بهترین و مزخرفترین فیلمی که دیدید رو میگین که چی بوده ؟

لطفا نظر دهید/......

فرقی نمیکنه که ساخت کدوم کشور باشه

با تشکر

.
بهترین فیلم ایرانی که دیدم: تصفیه حساب - مارمولک - جدایی نادر از سیمین - اژانس شیشه ای - دایره زندگی و...
بهترین فیلم خارجی که دیدم: حاله همه خوبه(با شرکت روبرت دنیرو)- مخمصه (با بازی روبرت دنیرو و الپاچینو) - نجات سربازان رایان(با بازی تام هنکس) - ارباب جنگ (با بازی ینیکلاس کیج) و سقوط(downfall)...
بد ترین فیلم های ایرانی که دیدم: افراطی ها و...(خیلی زیادن)
بد ترین فیلم خارجی که دیدم: یادم نمیاد فقط می دونم کم هستن
چرا یکی دیگه باز کردین؟HuhHuhHuhHuhHuh
بهترین فیلم خارجی که دیدیم: فوتبال شائولین.هنر های رزمی شائولین.شائولین عشق من است.مدرسه ووشو
بدترین فیلم خارجی که دیدم: پنگوئن ها با بازی جیم کری.و فیلم خارجیایی که شبکه نمایش نشون میده همون چرتو پرتا Big Grin
بهترین فیلم ایرانی= قهوه تلخ اگه حساب بشه.اخراجی های 1
بدترین فیلم ایرانی= همشون مزخرفن Dodgy
فیلم خارجی ارباب حلقه ها و هری پاتر کلا چند گانه های خارجی رو دوست دارم
بدترین فیلمی که دیم خارجی : من تا حالا فیلم خارجی ، بد ندیدم
ایرانی نگاه نمیکنم اصلا ولی اخراجیهای 1 خیلی قشنگه
از فیلم هندی هم بدم میادBig Grin
بهترین فیلمی کهه دیدم سه گانه وسترن لئونه بودش.
و...
بدترین فیلم هم جیب بر ایرانی وفیلم هایی دیگر ایرانی بودش.
بدترین فیلمی که دیدم ستایش بود SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
بهترین فیلمیم که دیدم اسپارتاکوس بودهHeartHeartHeartHeartHeartHeart

اصلا فیلم های مزخرف ایرانی نگاه نمی کنم با اون داستان های مسخره (به جز فیلم های دفاع مقدس )
بهترین فیلم خارجی هم : سقوط بلک هاوک
بدترین فیلمی که دیدم فیلمهای ایرانی
بهترین فیلمی که دیدم فیلمهای بدون سانسور.....اسپارتاکوس
بهترین فیلم که واقعا احساسی بود فیلمه رستگاران بود که تویه ایران گذاشته بودن وفیلمه حلقه که واقعا وحشتناک بود وفیلمه یادم نمیاد ولی من همه اینارو نگاه کردم بدترین فیلم فیلمهمردانه ایکس بود که برایه سنه خودمه
بدترین فیلم:دایره زنگی.بهترین فیلم:ناسپاس،قرنطینه،مقصد نهایی۵، ۴شگفت انگیز۲
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28