انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آریانا گراند به سلنا تیکه انداخت؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلنا گومز تنها کسی نبود که در اجراش با نقص فنی رو به رو شد.آریانا گراند هم دچاره این مشکل شد!
وقتی این مشکل به وجود اومد آریانا رو به میکروفونش گفت :" به هر حال من دارم زنده اجرا میکنم!" (یعنی ادامه میدم و احتیاجی به تو ندارم!)
که خیلی ها این حرف رو اشاره به سلنا گومز دونستن! آریانا هم برایِ روشن کردنِ قضیه 2تو//یی//ت جدید کرد.

تو//یی//ت 1:
I was just cracking a joke cause my mic was off. Everyone had tech difficulties. Sorry if it was taken the wrong way it wasn't my intention!
ترجمه: من فقط میخواستم شوخی کنم! میکروفونم خاموش بود! هر کسی میتونه مشکلِ فنی داشته باشه! معذرت میخوام اگه اون رو اشتباه فهمیدید... منظورم این نبود!

تو//یی//ت 2:
Ohhh jesus. I wasn't throwing shade AT ALL I didn't even see anyone else's set. I was sick backstage that's why I didn't even do the carpet.
ترجمه:یا عیسی! من هیچ منظوره غیره مستقیمی نداشتم! من حتی ندیدم کَسه دیگه ای هم مشکل داشته! من در پشت صحنه مریض بودم به همین دلیل حتی به فرش قرمز هم نرفتم.

آریانا گراند به سلنا تیکه انداخت؟! 1
ب سلنا خیلی حسادت میکنه...
:ess:
(25-07-2014، 13:04)ᄊム尺フム刀 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخه سلنا چی داره که ادم بهش حسودی کنه..خودش به این خوشگلی.به هرحال سپاس

حتمآ چیزآیی رو دآره که خعلی از بزرگآیه هالیوود بش حسودی میکنن (:
به نظر من آریانا خوشگل تر و دل نشین تره ♥
ولی سلنا صداش به دل میشینه ♫
ولی خو آریانا سرتره چون زود تر از سلنا داره پیشرف میکنه :|
عشق فقط سلی(:
آریانا گراند به سلنا تیکه انداخت؟! 1
(02-12-2014، 21:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظر من آریانا خوشگل تر و دل نشین تره ♥
ولی سلنا صداش به دل میشینه ♫
ولی خو آریانا سرتره چون زود تر از سلنا داره پیشرف میکنه :|

زود تر داره پیشــرفت میکنه ؟ ! :|

مــا که پیشرفتی نمیبینــیم .. ! :/

همه میدونن که فن های سلنا از آریانا خعلی بیشتره عزیزم (:
به نظرمن سلناسرتره Sleepy هیچ کس صدای سلنارونداره Sleepy Sleepy Heart