انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بچه ها سرتونو بالا بگیرین ( باخت افتخار امیز تیم ملی ! )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
اغلب شما دیشب بازی ایران و ارژانتین رو دیدید
شاید کمتر کسی فکر میکرد ایران اینقدر خوب بازی کنه
قبل از بازی خبرنگار ایرانی با مارادونا مصاحبه کرده بود
مارادونا گفته بود: ((حداقل با 3 گل اختلاف ایران رو میبریم تازه میگم 3 گل تا شما ناراحت نشین))
کیروش بعد این بازی گفته : دو نفر نتیجه رو عوض کردن 1- مسی 2- داور
در ضمن اینجور که از خبر ها بر میاد
هیچکس لباس مسی رو نگرفته25r30
ینی به طور کلی ادم حسابش نکردن
اینارو نوشتم
تا واقعا نظرتونو در مورد بازی دیشب بدونم
بازی که ایران واقعا عالی بود
همین
اگه اون وقت های تلف شده هم خوب پرس میکردن ارژانتینیارو مساوی کرده بودیم . ولی خب  از اینکه 5-0 ببازیم که بهتر بودBig GrinBig GrinTongue
منکه دیشب وقتی باخت ایرانو دیدم گیریم گرفت واقعا عالی بازی واقعا عالی ولی خب این برای من شبیه برد ایران میمونه
خیلی زور داشت که دقیقه 91 گل بزنن اما واقعا عالی بازی کردیم مخصوصا حقیقی
خیلی زور داشت که دقیقه 91 گل بزنن اما واقعا عالی بازی کردیم مخصوصا حقیقی

آره خیلی عصابمون خورد شد گفتیم اه داشتیم آماده می شدیم بریم جشن بگیریم cryingcrying :97::97::97:vahidrk50202mo53ztz:97::97:999123nky:nea:ng2:moi:p336p336p336p336:493::493::493::492::492::500:cry2:hlp::hlp::viki::viki:Big Grin
اوووووووووووف ماحتی حاضر شدیم بریم بیروووووووون ولی.........
ااااااااااااا خدامیدونه من چقدر گریه کردمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
عالی بازی کردن
یعنی بارورم نمیشد فقط یه گل!!!! من می گفتم الان 4 تا می خوردیم.
عالی بازی کردن عالی
بچــه هـآ وفق العــآده بـآزی کردنــ.....هیچکس حتــی خود مسی هــم فکرشــو نمیکردن ایرآن بتونــه اینقــدر خوب بـآزی کنـه.

من بــه همشــون مخصوصـا حقیقی افتــخار میکنــم.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ایران خیلی خوب بازی کرد میتونست گل بزنه ارزانتین شانس اورد
چهه
90
صفحه‌ها: 1 2