انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پ ن پ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جلو خواهرم سوسکه رو با دمپایی لهش کردم دل و رودش پخش زمین شده … خواهرم میگه مرده الان ؟ پَــــ نَ پَــــ این ترمیناتوره الان خودش رو جمع میکنه دوباره راه میافته

بهش میگم اگه بتونی میری اونور یا اینجا می مونی؟میگه خارج از کشور؟ پـَـ نـَـ پـَـ اتاق بغلی رو میگم!

ساعت ۸ صبح کلاس داریم ، منم خمیازه میکشم و دهنم یه متر باز میشه !استاد میگه چیه خوابت میاد ؟ پـَـ نـَـ پـَـ میخوام بخورمت

رفتیم پیست اسکی ، یارو میگه اومدید اسکی ؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ اومدیم روی برفا غلت بزنیم

تو ایستگاه متروی آزادی یکی ازم پرسید اینجا آخرشه ؟ منم گفتم پـَـ نـَـ پـَـ نیم ساعت برای ناهار و نماز نگه داشته بعد دوباره راه میوفته !

پلیس ماشینو خوابونده .رفتم خلافی و جریمه دادم،کاراشو کردم،بعد رفتم پارکینگ تحویلش بگیرم.مسوولش میپرسه: اومدی ماشینو ببری؟؟؟میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم ملاقاتش! براش دوتا قوطی بنزین سوپر آوردم تنهایی بش بد نگذره...

خواهر زادم با صورت رفته تو میز تلویزیون.صورتش زخمی شده.بابام اومده میگه صورتش خورده به جایی؟ پ نه پ تو مسابقات کشتی کج شرکت کرده روش فینیشر اجرا کردن صورتش زخمی شده.

رفتم دکتر میگم اقای دکتر دستم شکسته دارم میمیرم از دردمیگه یعنی گچ بگیرم و مسکن بدم؟؟؟میگم پــــــــــــــَــــ نـــــــــــــــَـــــــ پــــــــــــَـــــــــبکشم بعدشم خاکم کن...والله

سوار تاکسی شدم. یارو صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. میگم میشه صدای ضبطتونو کم کنید؟میگه اذییتتون میکنه؟!پَ نه پَ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره!

روی نیمکت توی پارک، روزنامه دستمه... اومده میگه... روزنامه میخونی؟پَ نه پَ سبزی خریدم نمیدونم لای کدوم صفحه گذاشتم

به دوستم میگم من عاشق این ماشین شاسی بلندام ...میگه منظورت پرادو و رونیزو ایناست؟پَ نه پَ منظورم کامیونو تراکتورو ایناست

تو رستوران پیشخدمتو صدا کردم ... میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده!میگه مرده؟پَ نه پَ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی !

من کارمند بانکم....اومدم برای یه پیرمرد کارت عابربانک درخواست کنم میگم پدرجان کارت میخوای؟میگه :میگه عابر کارت میخوای بدی؟گفتم: پ ن پ کارت استخر 20جلسه ای بهت میدم

رو برگم اعتراض گذاشتم بعد یه ساعت گشتم از بین 100 تا برگه برگمو پیدا کردم می دم دسته استاد میگه این برگته؟!پـَـَـ نــه پـَـَــــ این یه نقاشیه که دوست خوبمون علی کوچولو از مشهد مقدس برامون ارسال کرده.

به دختر خالم میگم اینم دماغه تو داری! تو آفسایده.میگه یعنی خیلی گندست؟ عملش کنم؟میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ برو تو برنامه نود کارشناسی کنن ببینن واقعا تو افسایده یا باز هم اشتباه داوریِ...

گرداوری گروه
سرگرمی
اکاایران