انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پ ن پ7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

بابام از اداره زنگ زده خونه بعد کلی احوال پرسی میگه معین خودتی؟ میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ به سیستم تلفنباک بانک تجارت خوش آمدید برای پرداخت قبوض شماره 1،برای اطلاع از موجودی حساب شماره 2....گفت زهر مار و قطع کرد. دیدم ظهر عصبانی اومد توی اتاق منم پای پـَـَـ نــه پـَـَــــ بودم گفت اگه یه بار دیگه بگی پـَـَـ نــه پـَـَــــ دیگه تو این خونه نمیخوابی....گفتم یعنی بیرونم میکنی بابا؟ گفت پَـــ ن پَــــ خونه رو عوض میکنم بزغاله

گوشیمو سایلنت کردم، رو میز میلرزه … میگه داره زنگ میخوره ؟!؟!پَ نه پَ خربزه خورده فکر اینجاشو نکرده !

بعد از چند ساعت عمل بچم به دنیااومده با کلی ذوق به بابامنشونش می دم.میگه بچته؟؟؟!! میگم پَــــ نَ پَــــ اینو الاناز اینترنت دانلود کردم نسخه آزمایشیه واسه تست تا اصلش بیاد!!!

داشتم میرفتم باشگاه وسط راه یادم اومد یه چیزی رو یادم رفته،برگشتم خونه.در زدم داداشم در رو بازکرده با تعجب میپرسهقاسم تویی؟!!!نرفتی باشگاه؟میگم:پَــــ نَ پَــــ قاسم رسید من دیلیوریشم…

تو این بحران اقتصادی 15هزار تومان دادم گل برا همسرم گل و که بهش میدم با تعجب میگه گله ؟ پ ن پ صبر کن ببینم نظر کمک داور چیه شاید آفساید باشه!!!

رفتم آرایشگاه صاحبش گفت میخوایی مو هاتو کوتاه کنممنم گفتم پ ن پ فقط اومدم از کولرت استفاده کنم

رفتم پمپ بنزین میخوام بنزین بزنم طرف اومده میگه بنزین میخوای ؟ میگم پ ن پ ترس اول دارم میخواستم خوردش کنم میگه د ن د خیلی پ ن پ بی مزه ای بود برو بنزینتو بزن

ناهار رفتم خونه خواهرم .شوهرش جلو من میگه داداشت که باز اینجا پلاسه،ناهار میمونه؟خواهرم گفت پ ن پ تو با اون خواهرو مادر داغونت بیاین من غذا بپزم.شوهرش ترسید تند گفت بگم غلط کردم.خواهرم گفت پ ن پ یه عذرنامه واسه سازمان ملل بنویس.بعد شوهرشو پرت کرد بیرون.گفتم دمت گرم آبجی،از من دفاع کردی؟گفت پ ن پ برای دفاع از مجرم مورد نظر وکیلم تا به عقد دائم در بیاورم.داشتم میخندیدم.گفت کوفت گمشو بیرون.کلا اعصاب نداره

رفتم دکتر از منشیه می پرسم دکتر هست؟ میگه بله می خوایید برید پیششون؟ پـــ نه پـــ اومدم ببینم اگه این وقت شب هنوز تو مطبند، تلاش شبانه روزیشون رو سرمشق زندگیم قرار بدم و برم!

باکلی احساس به نامزدم میگم : وای چقدر دوست دارم...میگه از ته دل میگی؟ پ ن پ از سر پیچ لوزالمعده میگم!!!

به دوستم میگم میخام برم استادیوم. میگه میخای بری داربی رو تماشا کنی؟ میگم پ ن پ توپ شون افتاده توی باغممون میرم بهشون بدم!!!

به بابام میگم میخام برم استخر. میگه میخای بری شنا کنی؟ میگم پ ن پ میخام برم ببینم دلبازه یا نه!!!