انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نظر جنیفر لوپز در باره سلنا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نظر جنیفر لوپز در باره سلنا 1

متن اصلی:
If anyone ever makes a film of Jennifer Lopez’s life, there’s only one person Jenny from the block would cast. "I would want Selena Gomez to play me in a movie. She is a cutie,” Lopez said.

It’s not the first time the two Latinas have been compared. Jason Evigan, producer of Gomez’s CD "Stars Dance,” told MTV last year that he expected the album to take Gomez to a new level and added, "I kind of feel she’s going to be like a new JLo kind of thing.”

Gomez, 21, has been hoping to land more challenging roles. "Acting is something I would like to take on more seriously,” she told Teen Vogue. "I don’t necessarily feel accomplished. I want to create a whole different persona when it comes to acting.”

ترجمه:جنیفر لوپز گفته سلی خیلی نازه و اگر قرار باشه فیلمی از زندگی اون بسازن سلنا باید بجای او بازی کنه
این اولین بار نیست که دو نفر انگلیسی باهم مقایسه میشن Jason Evigan تولید کننده ی سی دی سلنا "استارز دنس" سال پیش در ام تی وی گفته که انتظار داره این آلبوم سلی رو به مرحله ی بالاتر و سطحی بالاتر ببره او همینطور اضافه کرده که من یکجور حسی دارم که سلی قرار مثل JL (جنیفرلوپز) در همه ی زمینه ها موفق و برتر بشه
گومز 21 ساله امیدواره که به جاهای بهتری برسه سلی گفته بازیگری چیزی هستش که دوست دارم اونو جدی تر دنبال کنم
جفتشون بمیرن..انگار کین..اه برن گمشن حالم بدمیشه اسمشون میآد
ممنون
Smileممنون
خیلی دنبآلش بودم نظره جنیفر و راجبه سلنآ بدونم ...!
تچکر از موضوعت عزیزم (؛
ممنونم!
(06-07-2014، 15:48)marjan99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جفتشون بمیرن..انگار کین..اه برن گمشن حالم بدمیشه اسمشون میآد
خفه شو باشه.
سلنا خره
جنیفر از اون خر تر
دخترهای همسایه ما ازشون خوشگل ترن
دعوا نکنید ارزش ندارن...
صفحه‌ها: 1 2