انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اچ تی سی سامسونگ رامسخره کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بیایید برگردیم به فوریه گذشته، زمانی که سامسونگ نسخه جدیدی از سری اس خود را با نام گلکسی اس 5 معرفی کرد و حرف حدیث‌های زیادی در مورد طراحی‌اش شنید.
گلکسی اس 5 رقیبی قدرتمند برای پرچم‌دار سایر شرکت‌ها بود. فردای روز معرفی، اچ‌تی‌سی در صفحه فیس‌بوک خود پیام تبریکی برای سامسونگ به مناسبت معرفی نسخه جدید گوشی‌های خود منتشر کرد. اما آن چیزی که توجه‌ها را به‌سوی خود جلب کرد، تصویر همراه پیام تبریک بود. در آن تصویر، عکس گلکسی اس 5 بر روی یک چسب زخم قرار داده شده بود. اما اچ‌تی‌سی در کنار این پیام، متن دیگری نیز نوشته بود، نوشته‌ای که چنین پیامی داشت: بهتر است منتظر اسمارت فون بهتری باشید!
با معرفی پرچم‌دار اچ‌تی‌سی، ‌همه چشم‌ها به طراحی زیبای اچ‌تی‌سی وان m8 دوخته شد. بدنه‌ای فلزی در کنار طراحی بسیار زیبا؛ به هر حال رقیبی زیباروی برای جدال با گلکسی اس 5 معرفی شده بود.
امروز نیز اچ‌تی‌سی تصویر جنجالی دیگری را در صفحه توییتر خود منتشر کرده است که در این تصویر نیز وان m8 در کنار سه چسب زخم قرار گرفته است. جالب توجه است که رنگ این چسب زخم‌ها چیزی جز رنگ‌های گلکسی اس 5 (طلایی، آبی، سیاه) را به خاطر نمی‌آورند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اچ تی سی سامسونگ رامسخره کرد 1
آیا واقعا طراحی گلکسی اس 5 این قدر بد است؟ آیا برای فروش بیشتر دست به چنین کار‌هایی زدن، درست است؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اچ تی سی سامسونگ رامسخره کرد 1
هع اچ تی سی خودش خیلی خوبه که سامسونگ رو مسخره میکنه؟
من که خودم سامسونگ ندارم گوشیم سونیه و تبلتم و لب تابم اپل
ولی همه میدونن سامسونگ خیلی از اچ تی سی بهتره
ولی هیچ کدومشون نمیتونن به شرکت اپل توهین کنن
گوشی من گلگسی سامسونگ هستش HTC هم داشتم ولی گلگسی خیییلیلللللی بهتره