انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پدر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زمانيكه مردي در حال پوليش كردن اتوموبيل جديدش بود كودك 4 ساله اش تكه سنگي را برداشت و بر روي بدنه اتومبيل خطوطي را انداخت

مرد آنچنان عصباني شد كه دست پسرش را در دست گرفت و چند بار محكم پشت دست او زد بدون انكه به دليل خشم متوجه شده باشد كه با آچار پسرش را تنبيه نموده

در بيمارستان به سبب شكستگي هاي فراوان انگشت های دست پسر قطع شد

وقتي كه پسر چشمان اندوهناك پدرش را ديد از او پرسيد "پدر كی انگشتهای من در خواهند آمد

آن مرد آنقدر مغموم بود كه هيچ نتوانست بگويد به سمت اتوموبيل برگشت وچندين بار با لگد به آن زد

حيران و سرگردان از عمل خويش روبروي اتومبيل نشسته بود و به خطوطي كه پسرش روي آن انداخته بود نگاه مي كرد. او نوشته بود

"دوستت دارم پدر"

روز بعد آن مرد خودكشي كرد

خشم و عشق حد و مرزي ندارند دومي ( عشق) را انتخاب كنيد تا زندكي دوست داشتنی داشته باشيد و اين را به ياد داشته باشيد كه

اشياء برای استفاده شدن و انسانها براي دوست داشتن می باشند

سلامتيه اون پسري که...
..
10سالش بود باباش زد تو گوشش هيچي نگفت...
..
20سالش شد باباش زد تو گوشش هيچي نگفت....
... ... ... ... ..
30سالش شد باباش زد تو گوشش زد زير گريه...!!!
..
باباش گفت چرا گريه ميکني..؟
..
گفت: آخه اونوقتا دستت نميلرزيد...! Sad

من که پدر ندارم فوت کرده ولی شما که دارید قدرشو بدونید
داداش بهتر بود میگفتی پسر؟!!!
من عاشق پدرم هستمHeartHeartHeart
همیشه حامیم بوده هست
و خواهد بود
عشقهمن پدر پدر خدا رحمتش کنه مارو هم به گریه انداختی من قدر والدینمومیدونم بگم از چی میترسم میترسم ترکم کنن ولی خدا کنه تا میلیون ها سال زنده باشن خدا نکنه خدا نکنه زبونم لال اگه این اتفاق بیفته زبونم لال من میمیرم از غصه شاید هم خودکشی کنم واقعا شاید

لطفا هیچ موقع از خدانا راحت نباش دوباره پدرت رو میبینی مطما باش اون تو قلبته تو قلبت اول خدا بعدپدر جاتوواسه دیگران هم بزار زندگی کن تا زندگی هست خوش باش
خیلی زحمت می کشن واقعا (پدر)
مرسی از توجه شما به این موضوع !!!
می خوام گریه کنم.cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
گریه کنم؟؟؟
به سلامتی هرچی پدر وپسر بامرامه..................crying
cryingcryingcrying