انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: يك درد دل دوستانه.اضافه شدن نشانه اول(خروج سفياني)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
حتما تا حالا شنيديد،ك ميگن ظهور نزديكه،با گناه دورش نكنيم.
از چندين طرف اين حرف حقيقته،آره بچها ظهور خيلي خيلي نزديكه،بيايد باهم نشانه هاي ظهور رو بررسي كنيم(نشانه هاي حتمي)
و ببينيم واقعا حقيقت داره جمله بالا ك ظهور نزديكه يا اينم جاهليت مدرنه؟
بريمو پاي صحبتاي استاد رافعي پور بشينيم.ايشون ميگن از 1200تا نشانه ظهور تنها 5 تاي ديگه با قي مونده.يعني 1195 اتفاق افتاده.حالا وقتش نرسيده ك ما يكمي درنگ كنيم؟پيرامون خودمونو بهتر ببينيم؟اخلاقمونو حسيني و مهدي پسند كنيم؟آيا وقتش نرسيده؟يا بايد ما بازم تو جاهليت بمونيم؟با گناهايي ك ميكنيم دل آقا رو بشكنيم؟
اگه آقا ياري كنه تو اين چند روز ميخواهم نشانه هاي حتمي ك اگر اونا اتفاق بيفتن آقا هم مياد مورد بحث قرار بديم.در ضمن آقا ب من يا شما هيچ احتياجي ندارد اين ماييم كه ب اون احتياج دارم.وبايد زير پرچمش بريم.
واما براي شروع من عنوان نشانه هاي ظهور رو ميگم.تا در ادامه در همين موضوع به تمام توضيحات برسيم.
ب اميد روزي كه مانيز زير پرچم آقا باشيم و گرد پاي اورا ب چشم سرمه كنيم.

يك درد دل دوستانه.اضافه شدن نشانه اول(خروج سفياني) 1
۱-خروج و شورش سفیانی
۲- خسف بیداء
۳- صیحه ی آسمانی
۴- قتل نفس زکیه
۵-خروج و قیام یمانی
اين پنج مورد از نشانه هاي حتمي ظهور اند.

قیام وخروج سید خراسانی در بعضي روايات ب عنوان نشانه ودر بعضي ديگر ب عنوان واسته ميباشد.كه مانيز در مورد اين موضوع بحث ميكنيم.
شایعس.
ظهور نزدیک نیسUndecided
چطور؟
خب توضیح بده...
خروج و شورش سفیانی:

قطعی ترین نشانه در روایات شیعه شورش و خروج سفیانی است اما در کتب حدیث اهل سنت از سفیانی اسمی نیست و در عوض در کتب اهل تسنن از شخصی به نام دجال سخن رفته و تعداد احادیث مربوط به او بسیار بیشتر از روایات شیعه در مورد سفیانی است البته از دجال در بعضی از از روایات شیعه هم نام برده شده است که بعدا به توصیف آن خواهیم پرداخت(انشاالله). اما در مورد سفیانی از امام صادق(ع) رسیده است که:

«و من یحتوم خروج سفیانی من رجب» از علائم حتمی ظهور٬ شورش سفیانی در ماه رجب است.

کتاب الغیبه

در روایت دیگری حضرت فرموده اند که: سفیانی طبق روایتی از امیر المومنین(ع) فردی است با نام عثمان از نوادگان ابوسفیان و بسیار خبیث و قسی القلب و مدت ۸ یا۹ ماه غارت و کشور گشایی می کند.

سپس حضرت مهدی(عج) او را از بین می برد و در بعضی روایات آمده که حضرت عیسی (ع) در بیت المقدس سفیانی را می کشد. اما قبل از نابودی شخص سفیانی لشکر خونخوار او در سرزمین بیداء به زمین فرو می روند.

اگه ظهورشون نزدیک باشه ضد مسیح و پیامبر دروغین قبل از ایشان ظهور میکنه و دنیارو به کام نابودی میکشن و بعد حضرت مسیح و حضرت مهدی ظهور میکننUndecided
تو انجیل و تورات همیچین چیزی بود!
از دوستاني كه از اين مطلب ديدن ميفرمايند تقاضا ميكنم در پايين همين صفحه بازدن گزينه مشترك شدن در موضوع از اضافه شدن نظرات و... مطلع شوند.
باتشكر
از زمان پیامبر ظهور شروع شده.
مرسیHeart
پس خورشید از مغرب کی طلوع میکنه؟؟
از قطعی ترین ها اینه
اواااااا ن بابا چرته.
صفحه‌ها: 1 2