انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نایل هوران بی ادب وگستاخه !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کوین پائول بدن افراد مشهوری مثل Ed sheeran و هری استایلز و بسیاری از سلبریتی های دیگه رو تتو کرده اما یکی که اون نمیتونه روی صندلی کارش تحمل کنه نایل هورانه!
در مصاحبه اخبر او با Sugarscap اون درباره ی تتو های وان دی حرف زده و البته نظراتش راجع به نایل هوران!
وقتی راجع به نایل پرسیدن اون گفته : اگه بخوام صادق باشم نایل رو دوست ندارم..به نظر اون یه پسر واقعا بی ادب و کاملا گستاخ و متکبر به نظر میاد..من اون رو در مصاحبه با مصاحبه با Jonathan Ross دیدم و اون به نظرم واقعا پسر جوان بی ادبی میومد که به کسی احترام نمیذاره...قطعا من هیچ علاقه ای ندارم که باهاش ملاقات کنم

نایل تنها عضو گروهه که هنوز هیچ تتویی نداره اما ب نظر نمیاد که اون اولین تتو یا حتی آخریشو پیش کوین داشته باشه
کوین در بقیه حرفاش گفته :
اون خیلی به Derby میاد و من هم خیلی Derny county رو تتو میکنم ( Derby county اسم یک کلاب فوتبال انگلیسیه که در انگلبسه) اون خیلی به من نزدیک هستش و دخترای کلاب دوستش دارن اما اون احتمالا کسیه که هیچوقت دلم نمیخواد از نزدیک ببینمش!

نایل هوران بی ادب وگستاخه !!! 1

منبع : 1diran5
خیلی غلط کرده.بیشعوره چقدرAngry
نآیل به این خوبی :|

اینکه تتو نداره دلیل نمیشه که بی ادب باشه :|

نایل عشق همه ی ماس ^_^

کسی هم حق ناره دری وری بگه :| !

اون خیلی پسر خوبیه ._.
بی‏*‏‏*‏‏*‏‏*نایل مگه چشه؟
خیلیم مودب وبانمکه
درمورددداشم درست صحبت کن
حالا انگار نایل اومده بهش گفته بیا برام یه تتو بکن جان مادرت که این اینقدر عشوه میاد...........
(13-01-2015، 12:00)Marjan-A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا انگار نایل اومده بهش گفته بیا برام یه تتو  بکن جان مادرت که این اینقدر عشوه میاد...........
والاااااااااااااااا