انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اینم تقدیم به بچه های گل و گلاب من به همه پیام ها میخوام جواب بدم پس آنلاین باشید

بهترین راه خودکشی
.
.
.
بری وسط کویر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساقه طلائی  بخوری 
جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

اقا بد میگم؟؟

با چای میخوری باز تشنت میشه

معلوم نیس از چی ساختن...

فک کنم یزید قاطیشه
داستایوفسکی میگه آدمای خوشبخت همشون شبیه همدیگه هستن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنوع  تو ما بدبختا هست 
جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

پسره آلومینیوم بزنی دوره دماغش ، ۱۵تا کانال دیجیتال رو بدون پارازیت میگیره
بعد نوشته : به ارواح جدم نیستی در حدم جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

2 راه شناخت دخترها بعد از حمام
1. آزمایش دی ان ای جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1
2. آرایش دوباره ی صورت جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

خوبى دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید  کم داشتن اینه که حمل و نقلش راحته

مثلاً من الان همه ى امیدمُ گذاشتم تو جیب عقب شلوارم جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

ﺍﮔﺮ ﻣﺨﻔﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯿﺐ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺳﺮﺥ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﻮ ﻓﺮ ﺍﺟﺎﻕ ﮔﺎﺯ ﺭﻭ ﻧﺎﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ …
ﺁﺭﻩ ، می شه ﮔﻔﺖ ﺭﻓﯿﻖ ﺑﯽ ﮐﻠﮏ ﻣﺎﺩر جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

آقا دیدین روی درو دیوار جاهای مهم میزنن: پارک = پنچری
دیروز یه جا زده بود: پارک= انفجار
ملت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعصاب  ندارن 

باید به دخترای امروزی گفت که درسته تو خودت قند و نباتی اما
فتوشاپی! فتوشاپی! جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

من اول فکر می کردم یبوسَت یه جور جهت ماهواره ست جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

من تا همین دیشب فکر میکردم "ریلیشن شیپ" یه نوع کشتی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفریحی  و توریستیه … 
از بس که پاکم من! تسبیح من کو؟ 

ما به یکی گفتیم خدا به زمین گرم بِزَنتت،
نام برده الان روی شن های سواحل آنتالیا داره آفتاب میگیره.
فک کنم سوتفاهم شده با خدا جک (این دفه پدرتون دراومده خیلی زیاده) 1

همانا به تجربه دریافته شده است:
کسی که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رقص  بلند کردنش سخت است، نشاندنش به مراتب سخت تراست 

به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف نون  میگن غمناک ترین لحظه زندگی کدومه؟میگه:در زلزله ی بم جسد کودکی را دفن کردم که بسیار گریه میکرد و میگفت عمو من زنده ام Sad(((
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
از عجایب زنها اینه که مجتمع های تجاری رو طبقه به طبقه ومغازه به مغازه میگردن؛بعد که از خرید میان برن خونه میگن "اووووه ماشین چقدر دوره" Sad(
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
الان شبکه mbc دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالیود  یه فیلم هندی نشون داد دیدم یارو طناب انداخت هلیکوپترگرفت رو هوا بعد هلیکوپتر میخاست بره یارو نمیزاشت :|
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
پدر چیست؟....موجودیست مهربان که حاضره جونشو واست بده ...ولى ماشینشو نمیده..
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
یه روز بابام اومد تـو اتاقـم گفت :پسـرم اوضاع مالـیت چطـوره ؟ پـول مول داری؟!منم گفتم آره فعلاً دارم، ممنون!گفت : خوب پس یه هفـت تومن بده من برم بـنـزین بـزنـم ..!
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
توو ایــران اگـه جـنگ شـه هیـچ سربازی وجـود نـداره هـــــــمه عکـاسه جـنگـن
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
آخر هرسال کشورهای دیگه : خدایا شکرت بابت سالی که گذشت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران : عجب سال گندی بود
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[rtl]مورد هم داشتیم یارو بخاری ماشین رو کم کرده تا گاز به همۀ هم وطنان برسه ..!

به مامانم میگم عروسی پسر خاله کراوات بزنم یا پاپیون؟ برگشته میگه:زنگوله بنداز موقع برگشت دیگه گمت نکنیم دنبالتم نگردیم. :|

بابام اومده میگه قانون جدید راهنماییو رانندگی رو شنیدی ؟گفتم: نه گفت: تصویب کردن از این به بعد اونایی که بنزین نمی زنن غلط میکنن ماشینو ببرن بیرون !

هیچ چیز بدتر از "تبریک روز مهندس" به یک مهندس بیکار نیست !

مادر است دیگر..........گاهی دلش میخواهد صبح زود ظرفها را بشوید و ما را سگ خواب کند :|Sad((((((

زمان مکالمات تلفنی پسر به پسر = 00:00:59 مادر به پسر = 001030 پدر به پسر = 00:02:34 پسر به دختر = 011501 دختر به پسر = 00:00:05 دختر به دختر = 02:56:42

اینایی که میگن ادم رو باید تو مسافرت شناخت زر اضافی میزنن آدم رو فقط سر جلسه امتحان میشه شناخت همین و 
[/rtl]
[color][size][font]
[/font][/size][/color]

[rtl]
[/rtl]

[rtl][size]
[/size][/rtl]
دخـتـره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاتوس  گذاشتـه :انقدر بدم میاد از پـسـرهایی که میان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیس بـوک  برا علافی !........انگار خودش هر وقت میاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیس بوک  عمل پیوند کلــیــه می کنه ... ! :|
[rtl][size]
[/size][/rtl]

[rtl][size]
[/size][/rtl]

[rtl][size]
[/size][/rtl]
یارو اومده خونمون دزدی هیچی پیدا نکرده!منو از خواب بیدار کرده میگه :دارم میرم ولی خدایی این زندگی نیست شما دارین
[rtl][size]
[/size][/rtl]
ولي پدرت در اومد تا كپي پيس كردي
فونتتو درشت کن
بابا من خودم نوشتم اینا رو
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی...!
ولی ب نظر من پدر خودت بیشتر دراومد با نوشتن اینا نه!!!!؟؟؟؟
HeartHeartHeart
خیلی کوچولو بود یکن فونتشو بزرگتر کن
زیادم نبود.ممنونم.لطفا بزرگتر مطلب بذارین