انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر مردی یه فوت کن زنی 2 تاا فوت کن!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
داشتم با ماشینم می رفتم سر کار که موبایلم زنگ خورد گفتم بفرمایید الووو.. ، فقط فوت کرد ! گفتم اگه مردی یه فوت کن اگه زنی دو تا فوت کن.دو تا فوت کرد. گفتم اگه مزاحمی یه فوت کن اگه میخوای با من دوست بشی دوتا فوت کن . دوتا فوت کرد . گفتم اگه زشتی یه فوت کن اگه خوشگلی دوتا فوت کن دوتا فوت کرد . گفتم اگه اهل قرار نیستی یه فوت کن اگه هستی دوتا فوت کن دوتا فوت کرد . گفتم من فردا میخوام برم رستوران شاندیز اگه ساعت دوازده نمیتونی بیای یه فوت کن اگه میتونی بیای دوتا فوت کن دوباره دوتا فوت کرد . با خوشحالی گوشی رو قطع کردم فردا صبح حسابی بخودم رسیدم بهترین لباسمو پوشیدم و با ادکلن دوش گرفتم تو پوست خودم نمی گنجیدم فکرم همش به قرار امروز بود داشتم از خونه در میومدم که زنم صدام کرد و گفت ظهر ناهار میای خونه؟ اگه نمیای یه فوت کن اگه میای دوتا فوت کن .
ممنون جالب بود
وای خدا چه با حال بود مردا همینن ابته نه همشون وای خدا من اگه جایه زنش بودم مینداختمش بیرون25r3025r3025r30ike245ike
هه هه هه ! چطور اعدامت نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به زبان تو مي گويم
اگه جالب بود دو تا فوت كن اگه نبود يك فوت كن
دو فوت
:am4:

مي رم دماغ گنده را بزنم و بيامBig GrinBig GrinBig Grin
یعنی تلفنه همون زنش بوده چه جالب شدBig GrinBig Grin
مرسي خيلي باحال بود25r3025r30:84::84:
خخخخخخخخخخخخخخ من داشتم میرفتم سر کلاس گوشیم زنگ زد برداشتم گفتم ههههههههههههه فک میکنی هرکی زنگ میزنه من ور می دارم ولی این یه کیو ور داشتم بعد یهوووووو دیدم تماس تغلبیه
خنده دار بود ممنون
دو فوت Heart Heart
صفحه‌ها: 1 2