انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دقت کردین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دقت کردین بعضی ها با اومدن ماه رمضان حرمت نگه نمی دارند(یعنی زنده باد خروس، لوتی واقعی که حداقل تو محرم و رمضان حرمت نگه می داشتند امروز یه صحنه ای تو خیابون دیدم هنوز یادم نرفته.Dodgy دقت کردین بعضی ها تمامی رفتار های ریز و درشت زندگی شون رو طوری انجام می دن که اون ور آبی ها بهشون می گن اون وقت آروغ روشن فکری می زنن و می گن این یعنی آزادی آقای دانشمند تعریف می کرد : یه روز تو خیابون به یه جوونی بر خوردم که لباس سیاه با عکس اسکلت پوشیده بود گفتم: شما مرده شوری گفت:نه!!! گفتم: گورکنی گفت :نه بابا گفتم:حتما بابات مرده گفت:یعنی چی؟؟ این چه حرفیه که می زنی گفتم  پس این چیه پوشیدی؟؟؟Dodgy دقت کردین تو دنیا بر اساس نیاز جامعه فیلم و بازی تولید می شه مثلا تو هند فیلم هایی می سازند پر بزن بزن که حس شجاعت رو القا کنه چون هندی ها ترسواند یا تو ژاپن همه شخصیت های انیمیشن هاشون چشم هایی دارن اندازه وزغ دلیلش هم اینه که بچه ها از این شخصیت ها تقلید می کنند دو ،سه نسل بعد صاحب چشم هایی عادی اندUndecided دقت کردین بیشتر شرط دختر های امروزی برای ازدواج نداشتن بچه اس اون وقت آخر عمر با سگ همنشین می شنDodgy دقت کردین که من دقت کردم توی سال تحصیلی از حدود 50 دختری که تو ایستگاه اتوبوس بود دو نفر جادری بودنDodgy دقت کردین(اینو از یه گاو دار با واسطه شنیدم) کار خونه های کالباس سازی گاو های مریض حتی مرده و.... رو کالباس می کنند اون وقت می گی کالباس چند؟؟؟ کیلوچهل هزار تومنHuh دقت کردین سبک زندگی ایرانیا عوض شده؟؟؟Undecided دقت کردین تو آمریکا مسیحی های معتقد بچه هاشون رو به مدرسه نمی فرستن و خودشون آموزششون می دن یهودی ها که بماندExclamation دقت کردین تو سیاست خارجی ما ذلت پذیر شدیم؟؟؟Angry دقت کردین تو ایران بیشتر چی سرچ می شه؟؟؟Dodgy دقت کردین کمتر بازی کامپیوترای پیدا می شه که راه آبادانی ، دوستی و محبت رو نشون بده؟؟؟؟Angry دقت کردین کلاه قرمزی با اینکه ظرفیت شو داره عروسک ملی نمی شه و هنوز عروسک های قدیمی دارا و سارا  عروسک ملی اندHuh دقت کردین بیشتر عضو بسیج می شیم که یه چیزی بهمون بماسهHuh دقت کردین 75 درصد دانشجو ها دچار استمنا و استشها هستند؟؟؟Dodgy دقت کردین بعضی ها دیروز تو همین سایت پست گذاشته بودن مه از حجاب متنفرم اینو قبلا یکی دیگه که فیلمش هم دراومد گفته بود یادتونه که؟؟؟Big Grin دقت کردین سیاست قطعه قطعه کردن کشور های بزرگ رو  می خوان برای ما اجرا کنن (یکی نیست بگه بی.... این همه در طول تاریخ ازمون کندید بس نبود عوضیا)Angry دقت کردین زنای با محارم باب شده؟؟؟ فکر می کنید علتش چیه؟؟؟Angry ما واقعا داریم به کجا می رویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big Grinthanks

اون زنای با محارمو خوب اومدیBlush