انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قسمت های تکراری رمان ها (رمان خونا بیان اگه اشتباه بود منو بزنین)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(19-08-2014، 15:56)نرگس 147 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط رمان در همسایگی گودزیلا....خیلی خوبه
اوهوم خوندم قشنگه
من خیلی رمان خوندم چون بیشترش عشق و عاشقی همیجوری بوده HeartHeart رما گناهکار خیلی قشنگه و رمان تب داغ گناه حتما بخونین
(19-08-2014، 17:08)GAME LOVE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خیلی رمان خوندم چون بیشترش عشق و عاشقی همیجوری بوده HeartHeart رما گناهکار خیلی قشنگه و رمان تب داغ گناه حتما بخونین
گناهکار و خوندم ولی تب داغ نه
یعنی خدایی حرف دلمو زدی
البته من وقتمو سر این رمانا نمیذارم ولی ایول راس گفتیHeartHeartHeart
شماها هم از این رمان مدل جدیدا مینویسید؟Huh
اخه ارزو بر جوانان عیب نیست.Big Grin
ههههه ارره ب خداهمشون اینجورین عاشقانه ها
خخخخ من رمااان ایرااانی نمیخونم چووون همشون مثه این حرفااا توش هسو تکراریه Sleepy
Shy هر رمانی خوندم دقیقا همینجوری بوده مخصوصا دانشگاه دیونه ها اگه می خواید رمان ترسناک ایرونی بخونید بنظر من جنگیری عاشقانه وهیچکسان خوبه وگرنه همشون یه موضوع دارن
رمان منم که دارم مینویسم عاشقانست
خواهش میکنم تعارف نکنین
حتما سر بزنینااااا...
....
نظرم در مورد این موضوع:
بنظر من یکم بیشتر میزاشتی بهتر حال میداد
31

(04-12-2016، 16:57)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخ من رمااان ایرااانی نمیخونم چووون همشون مثه این حرفااا توش هسو تکراریه Sleepy

حتما ایتالیایی میخونی
یاهم فغانسوی
یاهم عربی

عجب!
همه دخترا دانشگاهی ترم یک هیجده ساله عاشق استاد دانشگاه حالا استاده هم برعکس فامیلشون برعکس تو مهمونی همو میبینن.اینطوری باشه نود و نه درصد دخترای ایران دانشجو اند دیگه:|همیشه هم سر صب دانشگاشون دیر شده به زور یکی از دوستاش بیدارشون میکنه~_~
واقعا ما دنبال یک سبک نو در رمان هامون هستیم این چیزا دیگه خیلی مزخرف شده.سبک م.مودب پور رو بیشتر میپسندم
صفحه‌ها: 1 2 3