انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیتسفلد:من طرفدار مسی ام اما نه در بازی با آرژانتین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوئیس و آرژانتین امشب در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی برابر هم به میدان می‌روند.  اوتمار هیتسفلد سرمربی سوئیس پیش از دیدار تیمش برابر آرژانتین گفت: بازی سختی برابر آن‌ها داریم.

هیتسفلد:من طرفدار مسی ام اما نه در بازی با آرژانتین 1

تیمی که در بازی با آرژانتین کمتر اشتباه کند به موفقیت خواهد رسید. تلاش ما این است که بازی کم‌اشتباهی را به نمایش بگذاریم و در این شرایط است که می‌توانیم ستارگان آرژانتین را مهار کنیم.

سرمربی تیم ملی سوئیس درباره مهار لیونل مسی در بازی فردا گفت: من به این موضوع فکر نمی‌کنم. من هم مثل خیلی از علاقه‌مندان فوتبال از بازی او لذت می‌برم. البته غیر از بازی فرداشب که هر کار خوبی در مستطیل سبز بکند مرا خوشحال نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی سوئیس در پایان گفت: آرژانتین تیم سازمان‌دهی شده‌ای است و در این جام بازی‌های منظمی را انجام داده است. بازی کردن برابر آن‌ها کار آسانی نیست. این تیم ستاره‌های زیادی دارد که هر لحظه می‌توانند خطرناک شوند و برای ما مشکل ایجاد کنند.

سوئیس که به عنوان تیم دوم گروه E به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی راه یافته است امشب ساعت20:30 به وقت ایران به مصاف آرژانتین می‌رود.
منم تو بارسا طرفدارشم ولی تو ارژانتین نه