انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: موزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
موزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1
بردین جدید؟؟؟
عمادقویدل توش چبکا میکنه Huh
(01-07-2014، 19:05)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بردین جدید؟؟؟

عاقا به جدید بودن پست هایی که میذارم شک نکن

عماد قویدل نقش آفرینی میکنه خوانندگی کافی نبود رفت بازیگر هم شدTongue

با نوید باقری میخونه

آهنگش که قدیمیه ولی ویدئو جدیده
اخی گریم درو مد بابا cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
(01-07-2014، 19:26)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2014، 19:05)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بردین جدید؟؟؟

با نوید باقری میخونه

دمت گرم
آهنگش برا آلبوم کروش کبیر حامده برا همین شک کردم خخخموزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1

من راننده بودن یهو خواننده شدم بعد یهو بازیگر شدمموزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1 موزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1
مرسي فقط يه چيزي.................مرسي اسپمه كه هي نظرآمو پاك ميكنين؟!(قآبل توجه شمآ آقآ و خآنم مدير)
(01-07-2014، 19:33)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2014، 19:26)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بردین جدید؟؟؟

با نوید باقری میخونه

دمت گرم
آهنگش برا آلبوم کروش کبیر حامده برا همین شک کردم خخخموزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1

من راننده بودن یهو خواننده شدم بعد یهو بازیگر شدمموزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1 موزیک ویدئو بسیار زیبای حامد فرد به نام خانه سالمندان 1

چی میگی؟
مگه کوروش کبیر اسم آلبوم بود؟
مگه فقط اسم اون آهنگش نبود؟
(01-07-2014، 19:37)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2014، 19:33)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بردین جدید؟؟؟

با نوید باقری میخونه

دمت گرم

چی میگی؟
مگه کوروش کبیر اسم آلبوم بود؟
مگه فقط اسم اون آهنگش نبود؟

آره بابا
کروش کبیر ی آلبوم ک هشتا ترک داره
اسم آهنگاشم اینه
خیانت
کروش کبیر
تولدت مبارک
کارگر
پدر
خانه سالمندان
خداروشکر
همه چی آرومه

همشونم فیت با نوید باقریه...

(01-07-2014، 19:36)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسي فقط يه چيزي.................مرسي اسپمه كه هي نظرآمو پاك ميكنين؟!(قآبل توجه شمآ آقآ و خآنم مدير)

آره متاسفانه
کلماتی مثل مرسی ممنون خوب بود عالی بود اسپم محسوب میشه و بهتره بجاش فقط از دکمه تشکر استفاده شه4xv