انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پرونده ی دعوای کیم هیون جونگ بسته شد..!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کیم هیون جونگ در آخرین روز فیلم برداری نظـر خود را در مورد درام نسل الهام بخش بیان کرد
کیم هیون جونگ راجع به افکارش و همینطــــور بازگشت به کانال KBS 2TV با درام "نسل الهام بخش" که در سوم آوریل پخش آن به پایان رسید,صحبت کرد.
در روز سوم آوریل کیم هیون جونگ طــــی مصاحبه ای که در محل فیلمبرداری آخرین قسمت درام نسل الهام بخش داشت,گفت: "از وقتی که در این درام با پیشکوست های زیادی کار کردم, چیزهای زیادی یاد گرفتم و فکر کنم که بتونم در عرصه ی بازیگری سخت تر کار کنم چون تونستم از عهده ی نقش سختی مث شین جونگ ته بر بیام...گرچه میدونم ضعف های زیادی دارم اما از تمام طــــرفدارها که من رو تا آخر این پروژه حمایت کردن و همچنین بیننده هایی که به این فیلم علاقه نشون دادن تشکر میکنم. یه مدت کوتاه استراحت میکنم و بعد از اون برای فعالیت هام آماده میشم و خیلی بهتر از قبل با تجربه هایی که از این درام کسب کردم در عرصه ی بازیگری و خوانندگی دوباره با شما ملاقات خواهم کرد."
درام نسل الهام بخش بعد از یک وقفه به طــــور ناگهانی در قسمت های آخر مجموعه به جایگاه اول رسید و همچنین بعد از 4 سال بازگشت موفقیت آمیزی را برای کیم هیون جونگ در عرصه ی بازیگری به همراه داشت.
ممنون BlushBlush
خیلی قشنگه واقا کیف کردمAngel
فیلمش خیلی قشنگه HeartHeartHeartHeartHeartHeart
گومائو کام سام میداHeartHeartHeartHeart