انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 140 راز زندگي لي مين هو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1. -لی مین هو در منطقه ی Hک سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمده،هنگام تولد او 3،200 کیلوگرم بود.

140 راز زندگي لي مين هو 1
2.لی مین هو تنها فرزند خانواده نیست،او یک خواهر به نام یونکیونگ که در عکس زیر مشاهده میکنید دارد.
3.لی مین هو در کودکی مثل نقشی که در پسران فراتر از گل ایفا کرد از شنا کردن میترسید،همین طور که
میبینید او و خواهرش با جلیقه به ابتنی میروند.
4.او علاقه زیادی به روزنامه خواندن داشت و از حافظه خوبی برخوردار بود و استعداد خوبی در یادگیری جدول
ضرب داشت.
5.غذای مورد علاقه اش از کودکی تا به حال گوشت گاو همراه با فلفل قرمز است.
6.او یک کودک بسیار خجالتی بود و از همان کودکی در میان همسالانش یک سر گردن بلندتر بوده است.
7.او از فیزیک بدنی ضعیفی برخوردار بود و با رفتن به تکواندو سعی در بهبود ان کرد و بهد از ان به صورت جدی
فوتبال را تحت نظر یک مربی تعلیم دید و در ان موفق بود.
8.او در فوتبال روز به روز پیشرفت بیشتری داشت،یکبار دست راست او دچار شکستگی شد و او مجبور به تمرین
کردن با دست چپش شد و همین باعث شد که او بتواند در حال حاظر با هر دو دست خود بنویسد.
9.در دبیرستان بود که به او پیشنهاد بازیگری شد و از اون به بعد بود که هدف زندگی اش تغییر کرد و بازیگری
حرفه اش شد،همچنین در تبلیغاتی برای نوجوان ها بازی میکرد.
عکس زیر 18 سا لگی و جشن فارغ التحصیلی اش از دبیرستان است.(خوشتیپ بوده همیشه140 راز زندگي لي مين هو 1)
10.او بسیار با احساس است و رابطه بسیار خوبی با مادر و خواهرش دارد،مادرش یکبار گفت مین هو خیلی وقت
ها برایم عطر،لوازم ارایش میخرد و در کمد میگذارد،یا یک دسته گل رز روی میزم میگذارد.
عکس زیر مادر و خواهر لی مین هو است.

خوب من 10 موردو نام بردم بقیش با شماس بعدا دوباره همه مصاحبه هاشو زیر و رو میکنم و ی چیزایی اضافه میکنم140 راز زندگي لي مين هو 1

دیگه دلم سوخت اینارم خودم اضافه کردم140 راز زندگي لي مين هو 1
11.به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت

12.تیم مورد علاقه اش رئال مادرید و بازیکن مورد علاقه اش کریستین رونالدو است

13.لی مین هو گفت که اگر یک بازیگر نمیشد دوست داشت بازیکن فوتبال شود

14.در سال دوم دبیرستان لی مین هو بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش این حرفه را جدی دنبال کرد.

15.بعد از آغاز تمرین های مختلف لی مین هو شروع به بازی کردن نقش های مختلف در سریال تلویزیونی کرد
16.در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد 1 سال این حرفه را کنار بگذارد.

17.دوست کودکی و بزرگسالی اون آقای جون ایل وو ک اکنون بازیگر است در این تصادف صدمه دید.

18.برای لی مین هو ترقی اش در رشته ی بازیگری، در سال 2009 با بازی در سریال (پسران برتر از گل) در نقش "گو جون پیو" همراه با بازیگر زن،"گو های سون"آغاز شد.داستان این سریال الهام گرفته از سریال معروف ژاپنی "هانا یوری دانگو"(پسران برتر از گل)بود.
19.این سریال و بازیگرهاش به سرعت در تمام آسیا شهرت یافتند. و در زمان پخشش در خود کره ی جنوبی،آمار ها نشان میداد 30% مردم این کشور بینندگان این سریال زیبا بودند.

20.در سال 2011 او بازی اش را درسریال اکشن "شکارچی شهر"آغاز کرد.سریالی که برترین سریال کره ای در زمان پخشش بود!و توانست 19/9% رای مردم را به خودش اختصاص دهد.

21.اوپا برای بازی کردن فیلم شکارچی شهر به مدت 3 ماه آموزش دید.یک ورزش سریع رزمی که در آن حرکات دست بود.

22.کیم هی سان(دختری ک با اوپا تو ایمان بازی کرد)بعد از کار با او(اوپا)او را بخاطر دوستی و جاذبه اش ستایش میکند.و گفت ک دخترش هم لی مین هو را دوست دارد.

23.اون دوس نداره تا قبل از 40 سالگی اجوشی صداش کنن(ینی آقا)باید بهش بگن اوپا140 راز زندگي لي مين هو 1

24.لی مین هو تا قبل از دبیرستان هیچوقت فکر نمیکرد بازیگر بشه اما با استعداد برجسته اش اون همیشه پیشنهاداتی از اژانس های استعداد یابی داشت .

25. در این زمان اون تمرکزش بر روی فوتبال بازی کردن بود اما بعد از تصادفش فکر فوتبالیست شدن او به سر آمد.

26. داستان لی مین هو و تصادف کردن اون در مسافرت تابستونی بعد از فارغ التحصیلی اش در دبیرستان است این تصادف باعث شد اون 6 ماه در بستر باشه.

27.اوپا تمایل زیادی به نقش گو جون پیو داشت و در روز تست هنر پیشه گی برای نقش گو جون پیو موهای خود را درست کرده بود.

28.لی مین هو میگوید: برای عشق من با معشوقه ام فرار میکنمالبته در صورت مخالفت!

29.تمام کسانی ک با اوپا بازی کردند:گوهای سون سون یه جین پارک مین یانگ و کیم هی سان همه از او بزرگتر بودن

30.او خیلی به حالت موهایش توجه میکندو همیشه مدل موی خاصی دارد.

31.یک بار قرار بوده به ملاقات دوستش برود اما مدل موهایش حتی بعد از سه بار شست شو خوب به نظر نمیرسیده در نتیجه او به قرار ملاقات با دوستش نمیره و از اینکه الان مدل موهاش خوب هست خوشحاله و مراقب اونهاست و میگه خوشحالم از اینکه مدل موهام به عنوان یک ستاره خوبه(اینو سال 2012 گفته)

32.او از گذر زمان و رفتن جوانی متنفر است140 راز زندگي لي مين هو 1

33.لی مین هو میگوید اگر با عشقم مخالفت شود من با معشوقه ام فرار میکنم   من در مورد عشق خیلی متهاجم تر (مصمم تر) از گو جون پیو هستم البته این رو تو یکی از مصاحبه هاش اصلاح کرد.

34.اون از لوازم تزئینی(زیور آلات)خوشش نمیاد و اغلب یک حلقه میندازه یا دستبند دستش میکنه

35.از کارهایی ک او در جشن سال نو انجام میدهد کارت بازی کردن با خانواده و خوردن است

36.او در طول تعطیلات میخواهد در خانه باشد بخوابد با سگش بازی کند و گیم بازی کند!(بازی کامپیوتری یا ....)

37.او دوست دارد پیراهن و جین بپوشد چون معتقد است سادگی بهترین است!

38.سخت ترین اوقاتش برای بازی کردن سریالهایش مربوط به شکارچی شهر است(آخیییی)

39.او در شبانه روز 12 ساعت میخوابد تا از استرسش کم کند.

40.خیلی شوخ طب.

اینم اوپا و بچگیش

41.اسم بادیگارد اوپا(همون ک شبیه جومونگ هس140 راز زندگي لي مين هو 1)لی کیو هیون هس.

42.دوست داره بعد از 35 سالگی ازدواج کنه.

43.توی دبیرستان یه دوست دختر داشته و همون دوست دختر اوپارو ول کرده(بیریخت140 راز زندگي لي مين هو 1 )اینم عکسشون دوتایی:

44.به مدت 2 ماه با پارک مین یانگ دوست بوده(همون کیم نانا)البته با اجبار کیم نانا

45.بعد از پسران برتر از گل روی پوستش کار کرده البته من مطمئن نیستم احتمالا دروغه

46.در سال 2013 اولین آلبومش(My Everything) رو بیرون داده و تور جهانیش رو همون سال برگزار کرد.

47.از خیار بدش میاد.

48.قهوه یخ دوست داره(آیس کافی)

49.مجسمه اوپا ساخته شده و در کشور چین هس اینم عکسش(مشکیه مجسمس):

50. در تنها برنامه تلویزیونیی که توش شرکت کرده که شخصا واسه اوپا اون قسمتش بوده برنامه هپی کمپ بوده.اینم عکسش ویدیوشم توی وب هست:

52.بخاطر تصادفش دستش میلرزه(ی مقدار).

53.توی برنامه هپی کمپ گفت ک پشتش ی مقدار خمیدس(من ک از اوپا صاف تر ندیدم!)

54.معنی اسمش مین هو چشم زدن ناگهانی این اسم مادرش براش انتخاب کرده به خاطر اینکه وقتی به دنیا اومد چشاش بزرگ و زیبا بود..(منظورش نسبت به کره ای ها هس140 راز زندگي لي مين هو 1)

55. بچگی خیلی لاغر مردنی بود (یعنی ضیعف بود) به خاطر همین خونوادش نگران سلامتیش بودن(هنوزم لاغر مردنیه )

56. بچگی ها خیلی خجالتی بود.

57.اولین آهنگشو دوران مهد یا ابتدایی خونده(خوش صدا بوده از بچگی140 راز زندگي لي مين هو 1)

58. همیشه با خواهر سر اینه کی خوشگله دوا داشتن البته مادرش میگه چون چش مینهو از خواهرش بزرگتر بود به خاطر اون.

59.توی خونوادش مادرش خیلی دوس داره البته با خواهرشم خیلی صمیمی هستش.

60.لی مین هو درباره تصادفش در سال 2006 میگوید:به خاطر این تصادف 6 ماه تو بیمارستان بودم. اوایل اوپا ناامید شده بود تا جایی که حتی نمیتونست راه بره.گفته:خوشحالم که بهش غلبه کردم در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بودم مجبور شدم یک سال از سریال و بازیگری دور باشم.

خوب ديگه خسته شدم بقيه رو فردا ميزارم

80تاي بقيش واسه بعدا سپاس + نظر نشه فراموش كه پدرم دراومد

***اين مطلب به سفارش مدير كل گروه دوستداران كره نوشته شده***
mersssssiiiiiiiHeart
alyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bod eshghamHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartBlush
خواااااااهشBig GrinHeart
T..T..THANK you