انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شك كنيد به اين دخترا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

به این دخترا شک کنید وقتی که...:

F
اگه یه روز وقتی که تو خیابون راه می رید یه دختر جلو امد و گفت که از شما خوشش میاد باید اول

دورو برتونو خوب نگاه کنید و بعد بدون هیچ حرفی با اخرین سرعت و بدون نگاه کردن به عقب از اونجا فرار کنید!!میگید:چرا؟الان بهتون می گم:

1.بابا اون همون حسن(دوست جون جونی تونه)که چادر سرش کرده.

2.دوربین مخفیه.

3.دختره حالش خوب نیست و ممکنه گرد نخود با دز بالا مصرف کرده باشه(تو این حالت پیشنهاد می کنیم شرط انسانیت را به جا بیارین و اونو به اولین بیمارستان برسونید).

4.ممکنه طرف از دیونه خونه در رفته باشه!

5.بخواد شما رو امتحان کنه(یعنی فرستاده تام الختیار دوست دخترتون باشه.مثلآ یه چیزی تو مایه

های میتی کومان).

6 بخواد شما رو اسگل کنه تا با دوستاش که همگی پشت دیوار قایم شدن بهت بخندند(تو این حالت

هم توصیه می شه بخاطر ادب کردن و حفظ شان پسرا در جامعه-قبل از اینکه فرار کنی یه مشت محکم تو دماغ تازه عمل شدش بزنید).

7.بخواد مثل اوار رو سرتون خراب شه...اه شما هیچی نمفهمید... یعنی زنتون شه(این خطرناک ترین حالت موجود است... آمار نشون داده از هر 100 نفر 1 نفر جان سالم به در برده!)

8.ممکنه ادم فضایی باشه که رفته تو جلد یه دختر و بخواد شما رو با خودش ببره فضا روتون آزمایش بکنه(آخر تخیل بود نه؟)

9.به قول امام خمینی(ره)ممکنه دست امریکا تو کار باشه.

10.%0.0001 هم احتمال داره طرف راست بگه که کلآ به ریسکش نمی ارزه!

خلاصه از من گفتن 2 تا پا دارید 4 تا دیگه قرض کنید فرار کنید وگرنه عواقب بعدیش پای

خودتونه...همین طوری میشه که در شهر آدمو نشون میده و همه میگن از دست دوست ناباب
راس می گی
اگه اس داد چی کار کنیمHuhHuh
ممنون جالب بودSmileSmileSmile

(26-07-2012، 15:46)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راس می گی

هیچ دختری همچین کاری رو نمی کنه معمولا پسرا از این کارا می کنن.Tongue
جالب بود،ولی هیچ دختری از این کارا نمیکنه
پس از پسرا هم بگید معمولا پسرا این کارارو می کنن: Heart
[/font][/size]هیچ دختری از این کارا نمیکنه.بازم ممنونHeartHeartHeart
(26-07-2012، 15:46)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راس می گی

حالا همچین تیکه ای نیستی که دخترا ازت خوششون بیادTongue
هستن ازين دخترا خوبشن هستن.
چند وقت پيش اين اتفاق برا من افتاد از تعجب شاخ در اورده بودم البته فك كنم ... بود مثل دختراي انجمن پاك و معصوم نبود. SleepySleepy
به نظر من

دخترا اين كارو مي كنن!

خيلي باحال بود ايول مينا!
مرسی جالب بود
صفحه‌ها: 1 2