انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اینتر قرارداد ماتزاری را یک فصل دیگر تمدید کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینتر قرارداد ماتزاری را یک فصل دیگر تمدید کرد
خبرگزاری تسنیم: قرارداد سرمربی آبی و مشکی‌پوشان شهر میلان برای یک فصل دیگر تمدید شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینتر قرارداد ماتزاری را یک فصل دیگر تمدید کرد 1
به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ وعده‌ای که اریک توهیر، مالک باشگاه اینتر به هواداران این تیم داده بود عملی و قرارداد سرمربی تیم،‌ والتر ماتزاری برای یک فصل دیگر تمدید شد. چندین هفته بود که اخباری در خصوص تمایل توهیر نسبت به تمدید قرارداد ماتزاری شنیده می‌شد اتفاقی که امروز (چهارشنبه) سایت باشگاه اینتر آن را تایید کرد. به این ترتیب ماتزاری تا ماه ژوئن سال 2016 در کنار نراتزوری خواهد ماند.

توهیر در این خصوص به سایت باشگاه گفت: از تمدید قرارداد سرمربی تیم بسیار راضی هستیم. من همیشه گفته‌ام که رابطه ما با ماتزاری ادامه پیدا می‌کند چون او یکی ارکان اصلی پروژه ما برای اینتر است.

ماتزاری نیز در واکنش به تمدید قراردادش اظهار داشت: اول از همه مایلم از اریک توهیر بابت اعتمادی که به من نشان داد تشکر کنم. امیدوارم که بتوانم پاسخ این اعتماد را با نتایجی که در زمین بازی می‌گیریم بدهم. من هرچه در توان داشته باشم انجام می‌دهم تا اینتر را به قله فوتبال ایتالیا و اروپا برگردانم.
ممنون