انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فکت های جاستین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
) یه روز جاستین وارد اتاقش شد و یه عنكوبت دید، به سرعت از اونجا خارج شد و داد زد: كنی بگیرش. (كنی بادیگارده جاستینه)
6) وقتی جاستین در mtv برنده شده بود به جیدن اسمیت گفت: من نمیتونم لبخند نزنم!
جیدن هم به او گفت: when u smile i smile
7) آلفردو برای بیدار كردن جاستین از خواب اهنگ misteltoe رو برای اون گذاشت، ولی جاستین به جای بیدار شدن تو خواب شروع کرد به تکرار کردن آهنگ.
8) وقتی جاستین اولین ویدیوشو تو یوتوب گذاشت اولین كامنت این بود: این كودك روزی مشهور خواهد شد.
9) جاستین فكر میكنه خیلی باحاله كه فناش بهش میگن:اوه، بیبر من.
۱۰) جاستین اسم مسواكش رو گذاشته: BOB. (برای وسایلش اسم میذاره)
۱۱) نزدیك به 30000 نفر جاستین رو ان فالو كردن تو توییتر وقتی كه جاستین موهاشو رنگ كرد. (مشكی رنگ كرد)
۱۲) اطلاعاتی درباره تولد جاستین: وقتی دنیا اومد بالشت های بیمارستانش رنگش بنفش بود - گروه خونی جاستین AB+ - طبقه همکف دنیا اومده - اتاق صد و بیست و شش.
۱۳) از نظر جاستین زیبا ترین زن دنیا مادرشه.
۱۴) وقتی جاستین برای اولین بار اوباما رو ملاقات کرد .اوباما اونو "بایبر" خطاب کرد، ولی جاستین سریع گفت: مرد، اسمم بیبره.
۱۵) از جاستین پرسیدن اگه یه وقت با یه دختر خارجی دوست شی و اون انگلیسی بلد نباشه چیکار میکنی؟ اونم جواب داد: مسئله ای نیست، خودم بهش یاد میدم.
۱۶) جاستین در سن 12 سالگی سرشو از ته تراشید، چون میخواست دوستش که سرطان داشت احساس تنهایی نکنه.
۱۷) یه بار جاستین توییتر مادرشو Hک کرد و از طرف اون نوشت: جاستین، پسرم، تو بهترین پسر دنیا هستی، من از اینکه تو رو دارم به خودم میبالم فرشته کوچولوی من.
۱۸) جاستین فکر میکنه وقتی دخترا از خواب پا میشن و موهاشون شخلتست خیلی بامزن.
۱۹) جاستین از آسانسور میترسه.
۲۰) سلنا از جاستین خواست تا دیگه دختری رو به استیج نیاره و براش آهنگ نخونه، جاستین هم گفت: نه.
۲۱) وقتی جاستین برای اولین بار با ماشین شان کینگستون رانندگی کرد رو بالش نشسته بود تا بتونه جلوشو ببینه.
۲۲) جاستین فکر میکنه وقتی گریه میکنه خیلی زشت میشه.
۲۳) وقتی جاستین برای بار اول سلنا رو آورد خونشون، جازی (خواهر جاستین) به جاستین گفت: این میمون رو از کجا آوردی؟
۲۴) جاستین عاشق بوی پیتزاست، به همین دلیله که قبل از خوردنش لبخند میزنه، اما فقط یه تیکه میتونه بخوره.
۲۵) جاستین برای بار اول که موهاشو کوتاه میکرد خطاب به آرایشگرش گفت: اگه خرابش کنی موهامو، نصف دخترای دنیا میکشنت.
۲۶) جاستین وقتی بچه بود دوست داشت فیل داشته باشه.
۲۷) بیلبرا فکر میکنن جاستین از نظر عقلی آدم نرمالی نیست و به خاطر همینم دوستش دارن.
۲۸) وقتی جاستین مریض میشه دکترش راجع به بیبر فیورش براش لطیفه میگه تا اونو سرحال کنه.
۲۹) جاستین از اینکه فناش ترکش کنن میترسه.
۳۰) اولین بار که جاستین با یه دختر قرار گذاشت دختره تو رستوران کل بشقاب اسپاگتی رو روی جاستین خالی کرد.
۳۱) اولین سینگل جاستین وان تایم نیست، بلکه کامن دنامیناتور هست.
۳۲) نقل قول از جاستین: بله، من قدرتشو دارم، اما هرگز با قلب یه دختر بازی نمیکنم.
۳۳) جاستین بعد از یه کنسرت به حدی خسته بود که روی زمین بی هوش شد.
۳۴) جاستین میگه یه خواننده حق نداره قبل کنسرت لبنیات بخوره، اما من همیشه میخورم و کسی نمیتونه جلومو بگیره.
۳۵) از جاستین پرسیدن تو بیبرفیور داری؟ اونم جواب داد: نه، من خود فیور ام.
۳۶) آخرین فکت که یه متن از جاستینه که به نظرم بهترین حرف های جاستین توشه:
بله... شما روزی منو فراموش میکنین، ازدواج میکنین، بچه دار میشین، ولی من هرگز فراموشتون نمیکنم بلیبرای من، وقتی تو توییتر میبینم که میاین و میگین دیگه نمیخواین فنم بمونین ناخودآگاه اشک میریزم، تمام درخواست من از مردم اینه که هیچ وقت بلیبرای منو از من دور نکنن، اونا تمام زندگی منن...
۳۷) جاستین گفت فنام نمیذارن عاشقشون باشم، یه بار به یه فنم عاشقونه نگاه کردم، اونم نگاه میکرد تا اینکه یهو غش کرد.
۳۸) جاستین میتونه تا ۱۰ آلمانی بشماره.
۳۹) جاستین گفته من وقتی بچه بودم یه ماهی داشتم که کشتمش، ازش پرسیدن چرا؟ اونم جواب داد: من که نمیدونستم ماهی بیرون آب زنده نمیمونه.
۴۰) عاشق ماکارونیه.
۴۱) کیک مورد علاقش کیک سیبه.
۴۲) پشمک خیلی دوست داره.
۴۳) آب ویتامین دوست داره.
۴۴) این یه مکالمه ی کوتاه جاستین و مامانش واسه دو سال پیشه:
مامان: "ساعت ۱۰ تو بولینگ نمیری، تو فقط ۱۶ سالته." درسته که یه ستاره ی موسیقیه، اما اولین و آخرین حرف با مامانشه، وقتی ساعت ۱۰ شب تو نیویورک میخواد بره بولینگ مامانش میگه که فردا ۶ صبح باید بیدار شه، مامان: "امشب، شب خوبی نیست، تو هر ساعتی که خواستی میتونی بری بولینگ." جاستین: "هروقت؟" مامان: "خب یه زمانی رو بگو." جاستین: "الان دیره." مامان: "ساعت ۱۰؟ آره جاستین، خیلی دیره، تو ۱۶ سالته." جاستین: "دقیقا همینه، من ۲ سالم نیست."
۴۵) شبا با تی شرت و شلوارک سفید میخوابه.
۴۶) جاستین دوست داره ۳ تا بچه داشته باشه.
۴۷) پسرای آمریکایی برای داشتن موهای جاستین ۱۵۰ دلار خرج میکنن.
۴۸) جاستین دوست داره مجری امریکن آیدل بشه.
۴۹) جاستین ناهارشو تو ۴۵ دقیقه تموم میکنه.
۵۰) به نظر جاستین زیباترین دخترای دنیا بیلبران.
۵۱) جاستین بعد از گاگا تنها سلبریتی ای هست که تقریبا همه ی فناشو تو توییتر فالو میکنه.
۵۲) جاستین تو توییتر ۲۵ میلیون فالور داره.
۵۳) الهام بخش ترین فرد زندگیش مایکل جکسونه.
۵۴) علت چسب زخم هایی که رو دستش میبنده اینه که مایکل جکسون اینکارو میکرد.
۵۵) اولین توییت جاستین تو تاریخ ۱۱ می سال ۲۰۰۹ ساعت ۸:۲۷ غروب بوده.
۵۶) حیوان مورد علاقش زرافست.
۵۷) جاستین دوست داره خودشو تو گوگل سرچ کنه.
۵۸جاستین از عنكبوت میترسه.
2) وقتی جاستین وارد هتلی میشه دوس داره رو تختش بپره.
3) جاستین دوست داره وقتی وارد هتلی شد در اتاق های دیگه رو بزنه و در بره.
4) تو مصاحبه ای ازش پرسیدن سلنا یا بیانسه؟ گفت: بیلبر هام.
) جاستین از گوگل کروم استفاده میکنه.
۵۹) جاستین اولین بار وقتی ۹ سالش بوده لب داده.
۶۰) جاستین به اولانا ( یه دختر ۱۱ ساله که سرطان داره و عاشق جاستینه) میگه همسرم و همه جا اونو با خودش میبره که شادش کنه.