انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نصیحت بیل گیتش به دخترانش در مورد لیدی گاگا!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
  • [rtl]نصیحت بیل گیتش به دخترانش در مورد لیدی گاگا! 1[/rtl]
    [rtl]فان کلوب: بیل گیتس دومین سرمایه دار دنیا می گوید: من به بچه هایم تاکید کرده ام آهنگهای لیدی گاگا را گوش نکنند.

به گزارش مشرق به نقل از خبر، بیل گیتس در ۵۵ سالگی به آرزوهای مالی خیلی از ما رسیده است. عکس او بارها روی جلد مجلاتی از جمله تایم وفوربز بوده وشرکت مایکروسافت که در سال ۱۹۷۵ همراه با پل آلن کارش را شروع کرد حالا بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار ارزش دارد. گیتس به شکل رسمی دومین مرد ثروتمند جهان است. سال قبل پس از نزدیک به دو دهه جایگاهش در صدر رده بندی را به کارلوس اسلیم مکزیکی واگذار کرد چرا که بیش از ۲۸ میلیارد دلار را صرف کارهای خیریه کرد اما هنوز هم ۵۶ میلیارد دلار ثروت شخصی دارد. اصولابا این همه پول و شهرت نگرانی نباید معنایی در زندگی او داشته باشد اما او صحبت درباره خانواده اش را این چنین شروع می کند:«من به بچه ها تاکید کرده ام آهنگهای لیدی گاگا را گوش نکنند و مراقب اشعاری که بدآموزی دارند باشند. خوشبختانه جنیفر( ۱۵ ساله ) و روری( ۱۲ ساله ) این موضوع را درک کرده اند و مراقب خواهر کوچکشان فوب ( ۹ ساله ) هستند تا آهنگهای نامناسب را گوش نکند.»

وقتی از او درباره این ثروت وواگذاری آن به بچه ها می پرسیم، با لحنی جدی پاسخ می دهد:«فکر نمی کنم این میزان ثروت برای آنها خوب باشد. ما برای آنها تا جایی که ممکن است تسهیلات آموزشی فراهم میکنیم و درمورد مسائل بهداشتی هم کاملا مراقب هستیم اما درمورد کسب درآمد آنها باید راه خودشان را پیدا کنند و اگر کار اضافه بر برنامه عادی انجام دهند، پولی به آنها پرداخت می شود.»
    [/rtl]

حالم از این لیدی گاگا ggre