انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد160(2) ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-07-2014، 16:36)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سروش >> انجام شد._.

صادق >> انجام شد._.

فاطی>> ایدز دارهT_T

رکی>> in process :||...

دروغ میگه :|
نقل قول:
چشماش مث باباش آبیه .. لُپاش مث آیسانه^ـ^..موهاش هم بلونده .-.

الان حتما یکی از شخصیتای 1D توصیف کردی :v

بابابزرگ (* ..)
(06-07-2014، 16:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2014، 16:36)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها چه خبر از کارخونه انسان سازی؟
شما حرف نزن
._.

چزا._.
نمیدونم ._.
._.

عجب! :|
(06-07-2014، 16:39)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:

بابابزرگ (* ..)

نایل|:
نقل قول:
مامان ؟ :|

رضا بات کاری نداره .. اون قراره سرش با سروش گرم شه .. من با تو کار دارم -_-*
(06-07-2014، 16:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی چرا گفتییییییییییییی ؟ >_<
مگه رضا اینجاس ؟! O_O

(06-07-2014، 16:36)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی>> ایدز دارهT_T
یه روز میگی سیگاریم..یه روز میگی ایدز دارم..لابد فردا هم .. :|||
از این به بعد اسم من شهرامه کسی غیر از این بهم بگه جوابشو نمیدم :|
(06-07-2014، 16:39)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:

بابابزرگ (* ..)
cool-_-...
(06-07-2014، 16:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2014، 16:34)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی بچه چطورهT_T؟
بچه کی ؟ ._.

بچه آیسان و پسره ؟ .-.

جیغغغ انقده خوشگله ^_^

فاطی ؟ :|

فاطی نگو دیگه بسته -_- !

▬▬

سروش همیشه پیشم باش ._. ♥