انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد161 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-07-2014، 15:58)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-07-2014، 15:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: باز جای شکرش باقیه جاستین بیبرو بچه های 1D نیستن :|

من اونقدر ها دور اندیشی ندارم Angel
._. واسه من دلیل قانع کننده ای بود -_-*

نقل قول: کیا تا همین الان اسم درستشو نمیدونستی بعد شد نیمار جونت ؟ :|
.____.* عکس نیمار و مسیو باهم دیدی؟

مسی گذاشته بود فیس بوکش ._.*

عکس مورد علاقمه دو تا بازیکن خفن باهم ^_^*

wrano والیبال لسهتانم جذابه (* ..)

من عکس دوتاشونو دیدم(:
کنار همن دارن میخندن(:

(07-07-2014، 15:59)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-07-2014، 15:56)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-07-2014، 15:54)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز جای شکرش باقیه بچه های 1D نیستن :|
مگه چشونه ؟ >_<
هیچی هیچی عشقن :|

منم م3 نورا گفتم دور اندیشی نباشه :|

ازشون متنفرم ._.*

من کور بودم،اون نوشته هرو ندیدم||:
نه ندیدم آوا عکسشو بذار فیض ببرم :|
(07-07-2014، 15:59)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ازشون متنفرم ._.*
تنفرتُ نیگه دار واس خودت >__<

.__.
جم کنید اینو :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=132406&pid=2135123#pid2135123
نقل قول:
کنار همن دارن میخندن(:

مسی نیمارو بقل کرده ._.

بارسلونا♥ :v

هرچن مربیش که رف بایرن مونیخ بازیشون بد شده ._.*
این سینا چن تا ایمیل داره هی اکانت میسازه :| ؟
هیییی دوست دارم به سید لاین بدم . بدم ؟ ._.*
(07-07-2014، 15:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-07-2014، 15:57)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
های بچه ها.. ^_______________-

آواتارش ^__^

من روانی این مدلم ^__^

اسمش یادم نیس ولی خیلی جیگره ^__^

یکی بیاد منو از این مکان دور کنه من کنترل خودمو از دست میدمـ آ ._. !

گفتی مدل یاد ادریانا لیما افتادم (._.)
من عاشق شدمHeart
(07-07-2014، 16:03)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیییی دوست دارم به سید لاین بدم . بدم ؟ ._.*
لاینتو بده بم ._.*