انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ژاوی هرناندس در ګذر زمان!عکس های ژاوی از یک سالګی تا الان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(22-09-2014، 14:30)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اونا؟؟؟؟
خودم براش میمیرم!Angry

اونا رو جلوی پاش قربونی میکنیمBig GrinBig GrinTongue
(23-09-2014، 17:55)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 14:30)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اونا؟؟؟؟
خودم براش میمیرم!Angry

هه! ایول دمت گرم
فکرت عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!Big Grin
25r3025r3025r3025r3025r3025r30
(23-09-2014، 19:47)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2014، 17:55)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چرا اونا؟؟؟؟
خودم براش میمیرم!Angry

هه! ایول دمت گرم
فکرت عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!Big Grin
25r3025r3025r3025r3025r3025r30

مسی و ژاوی و سوارز و نیمار و آلوز و .. رو بیاریم رونالدو رو قربونی کنیم با بقیه ی رئالی ها و طرفداراش به جز گرت بیل و خانوادش
آره خوبهBig Grin
ایشالا رونال فدای یه بند کفش ژاویم بشهSleepy
بچگیاشم بانمک بوده (:
الان خوشگل تر شدهSmile
از همون بچگی دختر کش بودهWink
(24-09-2014، 17:12)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان خوشگل تر شدهSmile
از همون بچگی دختر کش بودهWink

اوووووووووووووووووه
بعلــــــــــــه سارا پ چی؟
نگو دختر کش نازین
بگو
نازنین کشBig Grin
خخخخخخخخخ!آره احسان کاملااااا!!!!!
یعنی نازنین کشه ها کثافط!!!!Heart

توهم دوسش داری مگه نه؟
صفحه‌ها: 1 2 3