انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کارتون « نقاش کوچولو » را بهتر بشناسید !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کارتون « نقاش کوچولو » را بهتر بشناسید ! 1

نقاش کوچولو هر روز به جنگلی که خودش نقاشی کرده سر می‌ زند و در آنجا با حیوانات جنگل بازی می‌کند یا برایشان نقاشی‌ های جدید می‌کشد .
نقاش کوچولو ، پسر خردسالی است که در دنیای کودکانه و زیبای نقاشی‌ های خودش به بازی مشغول است
.
او جنگلی کودکانه پُر از حیوانات کوچک و بزرگ نقاشی کرده و در هر قسمت از این مجموعه با اتفاقاتی کودکانه با این حیوانات هم‌بازی می‌شود .
مجموعه ی " نقاش کوچولو " که به تهیه‌کنندگی " استودیوی فیلم فریم " در مرکز پویانمایی صبا برای گروه سنی خردسال تولید شده است ، یک مجموعه ی 104 قسمتی است که 90 قسمت آن آماده پخش می‌باشد .
طراحی شخصیت‌ها و فضاهای این مجموعه با الهام از نقاشی‌های خردسالان اجرا شده و داستان سادۀ آن که از نگاه یک کودک به دنیای اطرافش است خلاقیت و نوآوری را در وجود او شکوفا می‌کند .

اطلاعات اصلی :
  • کارگردان : بابک نظری
  • نویسنده : هدا مسعودی ، هدیه شاهرودی ، سمیرا خسروجردی ، مسعود اصلانی ، آرش برهان ، احمد تجویدی
  • انیماتور : فاطمه نیرینی ، وحید اصفهانی ، داریوش نوری ، جواد قربان پور
  • موسیقی : شاندیز مهرآبادی
  • تکنیک : کات اوت کامپیوتری
  • تعداد قسمت : 90
  • مدت : 9 دقیقه‌ ای
  • کشور سازنده : ایران
  • سال ساخت : 1393
  • تهیه شده : مرکز پویانمایی صبا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارتون « نقاش کوچولو » را بهتر بشناسید ! 1
بعضی اوقات می بینمش از همه بیشتر پلنگه رو دوست دارم خیلی سیب زمینی سرخ کرده دوست داره
مرسی....{0}ــــ{0}
اطلاعات جالبی بود
 من زیاد نگاه نمی کنم ولی پلنگه رو بیش تر دوست دارم Heartممنون  خیلی جالب بودnkynkynky
نه مسخرس

بیکیفیت

بیکیفیت
خیلی بامزس