انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: « سریـالی هـا »
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
(10-01-2016، 1:13)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 1:07)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 0:29)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 0:25)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 0:14)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باورم نمیشه کلی دیگه باید صبر کنیم واسه walking dead.
ولی من که خودمو در طی این مدت با marvel خفه میکنم. D:

میشه تا اومدن واکینگ دد ی چی به من معرفی کنید منم خودمو خفه کنم ؟؟؟

Marvel
Fast & furious رو دیدین دیگه حتما؟

نع :/ ندیدم

نابود شدم..

پس اول furious بعد marvel .
:/ اصا موضوعش چی هست حالا ؟؟؟
(10-01-2016، 1:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 1:13)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 1:07)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 0:29)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 0:25)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه تا اومدن واکینگ دد ی چی به من معرفی کنید منم خودمو خفه کنم ؟؟؟

Marvel

نابود شدم..

Furious اکشن کمدی .. خیلی خوبه..
Marvel هم که همون مجموعه ی captain america و avengers و ایناست.. تخیلیه..
(09-01-2016، 23:56)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه حسی بهم میگه با اومدن فصل دهم The X-Files همزمان دیدنشو شروع کنم !
بعد 9 فصل گذشته ( به علاوه دو نسخه فیلم ) رو سر فرصت به صورت فلش بک ببینم :|
بازم فاکس و تکرار حماسه ! سریال رو بعد از گذشت 14 سال از اتمام اومده دوباره تمدید کرده .. « سریـالی هـا » 22

ɴᴜᴍʙ
the x files من چطوری ندیدم :||
عجب تریلری بود با اینکه هیچی نمیدونم از سریال ولی بازم حس خوبی در حد مو سیخ شدن داد 
اگ میخوای از اول نگا کنی بگو باهم نگا کنیم :دی
house of cards ام خیلیییی قشنگه !!ینی واقن میتونه از got ام بهتر باشه 

(10-01-2016، 1:34)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 1:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
Marvel

نابود شدم..

حالا ب کنار ک اینا فیلمن :|
ولی وای dead pool  وای بر من ک نمیتونم برم سینما امریکا بشینم  نگاش کنم :دی
(10-01-2016، 1:46)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2016، 1:34)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نابود شدم..

آره چون مجموعه هستن گفتم..
منم همیشه حسرت این موضوع رو دارم..
(10-01-2016، 1:57)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره چون مجموعه هستن گفتم..
منم همیشه حسرت این موضوع رو دارم..
زندگی سخته :|
ایشالا مارول سالای دگ :|
(10-01-2016، 1:46)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
the x files من چطوری ندیدم :||
عجب تریلری بود با اینکه هیچی نمیدونم از سریال ولی بازم حس خوبی در حد مو سیخ شدن داد 
اگ میخوای از اول نگا کنی بگو باهم نگا کنیم :دی
house of cards ام خیلیییی قشنگه !!ینی واقن میتونه از got ام بهتر باشه 

ــــــــــــ

کیفیتی جز DVDrip واسه The X-Files پیدا نکردم ..
جلوه های ویژه واسه دهه 90 خودش به اندازه کافی توی ذوق میزنه ؛ فرض کن دیگه DVDRip ببینی :|

ـــــــ

ددپول ! « سریـالی هـا » 22 « سریـالی هـا » 22
حتی پوستراشم طنز خاصی دارن ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/image_f6a9a.jpg

حیف که فاکس قبول نمیکنه دنیای سینماتیکشو با مارول و سونی متحد کنه !
جای Fantastic4 و X-men لا به لای دنیای Avengers مارول خالیه !
حتی یه کراس اور بین ددپول و اسپایدی هم میتونه فوق العاده باشه ..
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
Marvel

نابود شدم..

کمدی ؟؟؟ نخواستم اصلاااااااااااااا
(10-01-2016، 2:26)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیفیتی جز DVDrip واسه The X-Files پیدا نکردم ..
جلوه های ویژه واسه دهه 90 خودش به اندازه کافی توی ذوق میزنه ؛ فرض کن دیگه DVDRip ببینی :|

ـــــــ

ددپول ! « سریـالی هـا » 22 « سریـالی هـا » 22
حتی پوستراشم طنز خاصی دارن ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/image_f6a9a.jpg

حیف که فاکس قبول نمیکنه دنیای سینماتیکشو با مارول و سونی متحد کنه !
جای Fantastic4 و X-men لا به لای دنیای Avengers مارول خالیه !
حتی یه کراس اور بین ددپول و اسپایدی هم میتونه فوق العاده باشه ..
آنلاین نگا کنxD
دگ نمیدونم بدون زیر نویس چجوری میخوای لهجه امریکایی بقهمی :|
من فقط فرندز و میفهمم .. اونم دگ چون بار سوممه دارم نگا میکنم :|

Avengers اگ میخواستن کل قهرمانارو بزارن خیلی مسخره میشد دگ .. ولی واقن ی سریا ک نیسن جاشون خالیه :دی
ی شایعاتی شنیدم dead pool و میخوان اضافه کنن ب avengers هنو نیومده xD
سوپر گرل ام ک ساختن :| دنیا داره ب کجا ها کشیده میشه از فردا دگ پروفایل ملت میشه خوشگل ترین سوپر گرل انجمن :|
(10-01-2016، 4:21)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آنلاین نگا کنxD
دگ نمیدونم بدون زیر نویس چجوری میخوای لهجه امریکایی بقهمی :|
من فقط فرندز و میفهمم .. اونم دگ چون بار سوممه دارم نگا میکنم :|

Avengers اگ میخواستن کل قهرمانارو بزارن خیلی مسخره میشد دگ .. ولی واقن ی سریا ک نیسن جاشون خالیه :دی
ی شایعاتی شنیدم dead pool و میخوان اضافه کنن ب avengers هنو نیومده xD
سوپر گرل ام ک ساختن :| دنیا داره ب کجا ها کشیده میشه از فردا دگ پروفایل ملت میشه خوشگل ترین سوپر گرل انجمن :|

فهمیدن صحبتا دغدغه من نیست ؛ مشکل سرعته !

ـــــــــــ

اونجرز توی کمیک ها خیلی گسترده تر از نسخه سینماییه ..
ددپول توی دنیای X-Men اتفاق میوفته که کپی رایت سینمایی هر دو دست فاکسه ! ( با اینکه کرکترا هنوز واسه خود Marvel اند )
از طرف دیگه دنیای Fantastic4 هم با X-Men یکسانه .
اگه کوچک ترین کراس اوری بخوان بذارن باید کل دنیاهاشون رو تلفیق کنن با هم !

ـــــــــــ

سوپرگرل از کرکترای قدیمی DC ـه ! دختر عموی سوپرمنه .. « سریـالی هـا » 22
(10-01-2016، 11:53)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فهمیدن صحبتا دغدغه من نیست ؛ مشکل سرعته !

ـــــــــــ

اونجرز توی کمیک ها خیلی گسترده تر از نسخه سینماییه ..
ددپول توی دنیای X-Men اتفاق میوفته که کپی رایت سینمایی هر دو دست فاکسه ! ( با اینکه کرکترا هنوز واسه خود Marvel اند )
از طرف دیگه دنیای Fantastic4 هم با X-Men یکسانه .
اگه کوچک ترین کراس اوری بخوان بذارن باید کل دنیاهاشون رو تلفیق کنن با هم !

ـــــــــــ

سوپرگرل از کرکترای قدیمی DC ـه ! دختر عموی سوپرمنه .. « سریـالی هـا » 22
چیه نتت مگ ؟ اسیاتک من باهاش راحت انلاین نگا میکردم .. پارس انلاینم ی مدت خوب بود .. شاتل و مخابرات و نمیدونم

اونجرز ولی تو ههمون کمیک بمونه بهتره .. واسه فیلم شدن خیلی تخیلیه دگ ..
ددپول و من بازیش و خیلی دوس داشتم عجیب قشنگ بود امیدواریم گند نزنن تو فیلمش :دی

حالا وقت اون رسیده از هر قهرمان دخترشو بدن بیرون :|
ی چندین سالیم اینجوری بعدش نمیدونم میخوان چیکار کنن دگ
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58