انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حجاب اینترنتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجاب اینترنتی

فقط فکرکنید..........
حجاب اینترنتی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آتش جهنم

حجاب اینترنتی 1
کارنامه؟!!!!!!!!!!!!!!

حجاب اینترنتی 1

همرنگ جماعت نشو...
                    دینت را حفظ کن...

حجاب اینترنتی 1
چادر...

[rtl]حجاب اینترنتی 1[/rtl]
دخترک رو به من کرد و گفت:واقعا آقا؟!
گفتم:ببخشید چی واقعا؟!
گفت:واقعا شما بچه بسیجی ها از دخترای چادر به سر بیشتر از ما
خوشتون میاد!
گفتم:بله
گفت:اگه آره، پس چرا پسرایی که از ما ها خوششون میاد از کنار ما
که میگذرند محو ما میشن، ولی همین خود تو و امثال تو از چند متری
یه دختر چادری که رد میشید فقط سر پایین میندازید و رد میشید!
گفتم: آره راست میگی، سر پایین انداختن کمه!
گفت:کمه؟ببخشید متوجه نمیشم؟
گفتم: برای تعظیم مقابل حجاب حضرت زهرا(س) باید زانو زد حقا که سرپایین انداختن کمه آره تو راست میگی .....

حجاب اینترنتی 1

تک عکس:|
واقعا:306::ess:
تکراری
اهان چه جالب چتم دیگه گناهه دمت گرم از این پس کلامون پس معرکس 
جالبه خودتونو هم گول میزنید
پوووففففف ._.
چقدر مسخره ....چادر چيه دقيقا؟؟اقا خدا خودش گفت فقط گرديه صورت مچ دست و پا دليلي نداره بياي پوشه بزني و... تازه بچه رو ازبچگي به حجاب عادت بدي كه چي ...ولمون كنين با اين طرز فكراتون
مرسي عزيز
(09-07-2014، 10:05)ارشيا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر مسخره ....چادر چيه دقيقا؟؟اقا خدا خودش گفت فقط گرديه صورت مچ دست و پا دليلي نداره بياي پوشه بزني و... تازه بچه رو ازبچگي به حجاب عادت بدي كه چي ...ولمون كنين با اين طرز فكراتون
ادمان باشد.............
به مـــد پوشـــان بگوييد كــــه آخــــريـن مــــــدكفــــن است*
حجاب اینترنتی 1
بچه مخصوصا دختر باید ازبچگی لباس های خوشگل تنش کنی...پسربچه هم همین طور...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9