انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سری 2 خالی بندی ها - خالی بندی پسر ها ، البته بعضی از پسر ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگه گفت من دخترم : هر کار + هر چیز + هر حرف + هر عکس + هر غلطی که کرد بعدش = همه چیزی که به شما گفته بعد از این که گفته دخترم ، به کل شوخی و خنده و دروغه و بدونید الان زیر تمسخر باز شدیدی از طرف اون هستید و البته ، زیر یک عالمه دروغ

اگه گفت : اگه گفت ماشینمون فلانه مدل فلان و ساخت فلان کشوره و از این ماشین ها نادره و + و البته گفت این ماشین فلان قیمته ( یک عددی که در گنجایش مغز شما نچرخد ) بدونید این هایی که می گه و می گوید دروغ نیست ها ، راسته ، ولی واسه فامیل هاشون و بعضی هاشو راست گفته

اگه گفت خونمون فلان جا است و خونمون 999999999999999999999999999
هکتاره و تو گرون ترین جای فلان شهره و + و بگه ( ویلایی ) = بدونید به کل که تا این جا با هاش حرف زدید ، به کل ، به کل دروغه

اگه گفت : ما یک تیلیارد پول داریم دم دست که می خواهیم بریم باهاش خونه بخریم ، شما بگویید : چند تا ریال تو این مبلغی که گفتی هست ؟

اگه گفت : تو فلان سریال را دیدی ؟ بعد شما گفتید : مگه تو ندیدی ؟ بعد او گفت : ما خارج خونه خالم تو کانادا بودیم ، بدونید اگه می خواستیم این بابا را ( در این جا منظور از بابا ، همون پسره است ) از نظر دروغ بندی محاسبه می کردیم باید فورا می رفتیم واسه این پرفسور یک مطب فورا باز کنیم .

آخرش هم تاکید کنم ، واسه اون هایی که شیفته طرف شدند و باور نمی کنند همه چیز اش تا به حال دروغ بوده ، بگویید : راستی خونه ات در کجا بود و در کدام شهر ؟ طرف گفت : خونه ام تو زعفرانیه تهران ( جایی که کسایی می نشینند در این تا خرخره ( KHERKHERE ) پول دارند خیلی خیلی پول دارند )
فلان خیابان و فلان کوچه و فلان پلاک است . اون وفت بگویید : چه خوب خونه من هم درنیاوران تهران ( محله ای نزدیک زعفرانیه ) است . فردا من میام پیشت . بعدش اون اگه هر بهانه ای یا هر چیزی یا هر سوسول بازی در آورد ، مثلا : فردا می خوام برم مهمونی بگین پس فردا میام ، اگه گفت : پس فردا هم مهمونی ام ، مطمئن شوید که دیگه 1000000000000000000000000 %
دروغ است .
مغسیTongue
ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههHeartHeart
علی بود سپاس دادم
اگه در مورد پسراس راستهSmile